TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!!

    Iq
    Iq
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 29
    Respectarea regulilor : Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! 10010
    Data de inscriere : 18/03/2009

    Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! Empty Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!!

    Mesaj Scris de Iq Joi Mar 19, 2009 5:42 pm

    Am intrat intr-un concurs cu bani !!!!! pe un site trebuia sa publici un Mu Roman DE NOTA 10 !!!! Eu am postat servaru vostru de acuma inainte veti avea mai multa lume si daca castig eu o sa primesc 100 roni noi iar [ aceest mu ] va primi o donatie de 500 de roni NOI !!! pt a ma ajuta sa castig si eu si voi intrati pe http://www.cs-pork.ro/frags/frag.php?player=Iq si dati pe GO GO GO ! asa i-mi dati un vot !! aceesta este un site de cs si de mu online care din luna in luna se fac concursuri Smile VA MULTUMESC !!!
    AndreYutZuL
    AndreYutZuL
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 109
    Varsta : 32
    Localizare : Undeva prin Bucuresti :D
    Data de inscriere : 14/11/2008

    Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! Empty Re: Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!!

    Mesaj Scris de AndreYutZuL Joi Mar 19, 2009 5:45 pm

    Iq a scris:Am intrat intr-un concurs cu bani !!!!! pe un site trebuia sa publici un Mu Roman DE NOTA 10 !!!! Eu am postat servaru vostru de acuma inainte veti avea mai multa lume si daca castig eu o sa primesc 100 roni noi iar [ aceest mu ] va primi o donatie de 500 de roni NOI !!! pt a ma ajuta sa castig si eu si voi intrati pe http://www.cs-pork.ro/frags/frag.php?player=Iq si dati pe GO GO GO ! asa i-mi dati un vot !! aceesta este un site de cs si de mu online care din luna in luna se fac concursuri Smile VA MULTUMESC !!!

    meriti ban Smile) cine ne crezi ?Smile)
    Iq
    Iq
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 29
    Respectarea regulilor : Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! 10010
    Data de inscriere : 18/03/2009

    Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! Empty Da ?

    Mesaj Scris de Iq Joi Mar 19, 2009 5:47 pm

    Fa ce vrei........... Uitate !!!!! voteazama si dupaia o sa i-ti dai seama !!!

    Continut sponsorizat


    Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!! Empty Re: Stiu ca nu am postat unde trebuie dar UITATIVA !!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:34 pm