TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    bad_crypt
    bad_crypt
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 31/03/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de bad_crypt Lun Mar 31, 2008 6:27 pm

    Salut am fakut un cont azi un prieten mi-a bagat puncte cu credite pe caracterul meu si mi la dat peste cap am 65000 la toate(st,ag,en,vi) ma puteti ajuta?Numele caracterului este Zyder.Punctele care sunt in plus se pot transfera pe alt caracter?.Ast raspuns.multumesc anticipat.
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de StrongBK Mar Apr 01, 2008 5:32 pm

    Bad_crypt mai intra odata pe character si vezi cate pct ai , punctele trebuie sa isi revina la 32000, iar punctele ce sunt in plus nu se pot transfera si numai da contu la nimeni penru ca Staful tehnic Taxi nu raspunde de furt, spargere cont .....
    bad_crypt
    bad_crypt
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 31/03/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de bad_crypt Mar Apr 01, 2008 9:24 pm

    Punctele nu au revenit la normal ci din contra de la 65000 au ajuns la 100 (st,ag,en..etc.)
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mier Apr 02, 2008 5:54 am

    max de puncte este 32767 Cel care ti-a bagat punctele oare nici atata lucru nu stia?
    bad_crypt
    bad_crypt
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 31/03/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de bad_crypt Mier Apr 02, 2008 6:14 am

    Ba stia ca atat e maxim dar mi-a bagat niste puncte eu am intrat sa le bag din jok si pana sa ies el a mai bagat niste puncte si knd am intrat iar arata 65000 de mii.ce e atat de greu de inteles
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de StrongBK Mier Apr 02, 2008 11:57 pm

    Bad_Crypt Taxi incerca sa te ajute iar tu chiar nu inteleg de ce nu vb frumos , asa te a invatat sa vb parinti cu cei mai invarsta ca tine?

    Continut sponsorizat


    Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!! Empty Re: Am si eu o problema si trebuie rezolvata!!!!!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:20 pm