TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Diabolik sau Windmaster

    sssss
    sssss
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 24
    Respectarea regulilor : Diabolik sau Windmaster 7510
    Data de inscriere : 23/05/2008

    Diabolik sau Windmaster Empty Diabolik sau Windmaster

    Mesaj Scris de sssss Dum Iun 08, 2008 2:24 pm

    windmaster "Injuraturile, limbajul vulgar NU pot fi provocate. Pentru astfel de plangeri NU este obligatorie postarea pozelor cu F4 pe tot ecranul." mi-a scris codu asta la o jingnire iar diabolik imi zice ca imi trebe print cu F4 la maxim unu din acesti 2 admini nu stiu regulile corect , vreau doar sa se atraga atentia unuia dintre ei ca pe mine m-au dus in eroare si nu mai stiu care e decizia corecta si dak se poate sa se dea si decizia corecta la plangerea mea contra unui jucator;)
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Diabolik sau Windmaster 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Diabolik sau Windmaster Empty Re: Diabolik sau Windmaster

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 08, 2008 2:26 pm

    sssss a scris:windmaster "Injuraturile, limbajul vulgar NU pot fi provocate. Pentru astfel de plangeri NU este obligatorie postarea pozelor cu F4 pe tot ecranul." mi-a scris codu asta la o jingnire iar diabolik imi zice ca imi trebe print cu F4 la maxim unu din acesti 2 admini nu stiu regulile corect , vreau doar sa se atraga atentia unuia dintre ei ca pe mine m-au dus in eroare si nu mai stiu care e decizia corecta si dak se poate sa se dea si decizia corecta la plangerea mea contra unui jucator;)

    Ceea ce ai postat tu acolo trebuia cu F4 la maxim. Scrie si pe global ceva sa va calmati ca se ajunge la injuraturi. Eu am scris asta deoarece ati inceput cu chestii de genul "noob" si dupa ati inceput mai tare. Decizia a fost luata corecta. Daca ai print cu F4 la maxim te rog sa postezi. Daca nu ramane fara pedeapsa.
    sssss
    sssss
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 24
    Respectarea regulilor : Diabolik sau Windmaster 7510
    Data de inscriere : 23/05/2008

    Diabolik sau Windmaster Empty pai dc anumiti au fost banati?

    Mesaj Scris de sssss Dum Iun 08, 2008 2:33 pm

    am mai postat pe cineva care m-a injurat si mi s-a scris ca nu necesita print cu F4 la maxim si l-a banat si era la fel printu.E aceiasi situatie unu a fost banat si unu nu a fost banat numai ca deciziile au fost luate de diferiti admini.de asta am postat asta;)in cazu asta inseamna ca ala a fost banat degeaba:P
    sssss
    sssss
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 24
    Respectarea regulilor : Diabolik sau Windmaster 7510
    Data de inscriere : 23/05/2008

    Diabolik sau Windmaster Empty uite caracterele importriva carora am postat

    Mesaj Scris de sssss Dum Iun 08, 2008 2:36 pm

    nick92 si MonsterBk acolo is deciziile dak vrei sa le vezi ca eu nu am mai inteles dupa asta ce e corect si ce nu:P
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Diabolik sau Windmaster Empty Re: Diabolik sau Windmaster

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Iun 08, 2008 3:28 pm

    nici nu ai sa intzelegi pina nu formulezi plingerea calumea

    closed
    Game warn lvl 1 , la 3 warnuri iei ban pe caracter Wink

    Continut sponsorizat


    Diabolik sau Windmaster Empty Re: Diabolik sau Windmaster

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 8:33 am