TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    Noul Regulament al itemelor!12.02.2008

    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Noul Regulament al itemelor!12.02.2008 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Noul Regulament al itemelor!12.02.2008 Empty Noul Regulament al itemelor!12.02.2008

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mar Feb 12, 2008 8:37 pm

    Dupa cum observ ceea ce am vrut eu sa fac cu furturile astea de iteme mai mult incurajeaza furtul asa ca am hotarat sa schimb total acea regula si tot aici voi face si unele precizari.
    1.Orice item luat de la mine este netransmisibil deci nu aveti nici un drept sa-l vindeti mai departe.Desigur nu va opreste nimeni sa faceti trade cu ele insa santeti direct raspunzatori de trade-ul pe care-l faceti.
    Cei care vor fi prinsi ca vand itemele asta duce automat la stergerea lor definitiva din lista ceea ce inseamna ca la un eventual rr db nu veti mai primi acele iteme inapoi.
    La rr db vor primi inapoi itemele doar cei care le-au luat de la mine asadar va rog sa va ganditi bine inainte de a lua de la cineva un item.
    2.Contul de admin este absolut netransmisibil.Orice admin care este prins ca a dat contul la altcineva pierde definitiv dreptul la acel cont si la tot ce era pe el.La un eventual rr db deasemeni nu va mai primi nimic inapoi.In momentul in care este prins ca a dat contul la altcineva acel cont se va sterge definitiv.
    3.Cei care vor fi prinsi ca inseala playerii cerandu-le itemele pe motiv ca le da inapoi dupa o perioada nu vor mai avea ce cauta pe acest server.Acontul va fi sters ,ip-ul filtrat si deasemenea orice item full luat de la mine se va pierde si nu va mai primi absolut nimic la un eventual rr db chiar daca nu mai are ban pe ip.
    Nu incurajam hotia si minciuna pe acest server de aceea am luat aceste masuri mai ales in urma atator cazuri de furturi de iteme.
    4.Cei care vor fi prinsi ca fac diferite eventuri sau pariuri pe seturi full indiferent de situatzie vor primi ban intre 20 si 60 de zile , aviz amatorilor care au obsesia de a posta pe main mesaje de genu "Care face un pk cu mine pe un set full" sau alte mesaje de genu.

    Cel care face plangerea precum ca a dat itemele si nu le mai primeste inapoi daca nu are print doveditor nu se va lua in considerare plangerea.
    Deci orice plangere de acest gen trebuie facuta cu printuri doveditoare.
    Ne rezervam dreptul de a face modificari la ceste reguli datoria voastra fiind sa cititi aproape zilnic acest regulament(al itemelor)

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:33 pm