TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Pety
    Pety
    Junior
    Junior


    masculin
    Numarul mesajelor : 20
    Varsta : 28
    Localizare : Braila
    Respectarea regulilor : Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 7510
    Data de inscriere : 15/01/2008

    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 Empty Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Mesaj Scris de Pety Joi Ian 24, 2008 9:22 am

    Despre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 la sectiunea ks in arena nu are trebui sa ai si un print cand esti singur pe spot sau cu party-ul?Ca sa poate face oricine hai pleaca pentru ca eu am fost primul pe spot si ii i-a si spotul si il baneaza.Sau lafel la stationare.
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 Empty Re: Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Mesaj Scris de Sharck Joi Ian 24, 2008 9:35 am

    aici ai dreptate si mai este o chestie, din cauza lagului in arena nu vezi dak este cineva pe spot, dar respectivul vede. in cazul acesta cum se procedeaza? confused
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 Empty Re: Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Ian 24, 2008 11:15 am

    in legatura cu ce ai zis u pety.. nu e neaparat pt k.. de ex acuma e ora 12 si u faci print singur pe spot si playeru x care vrea sa faca take apare la 12:05 sau la 12:10.. nu crezi k ar fi o problema ? automat printu ala care l`ai facut u singur pe spot la ora 12 nu mai e valabil, de unde stiu eu k nu ai gasit spotu liber iai facut un print si ai plecat si 5 min mai tz te`ai intors? .. asa k e recomandat sa facetzi print cind playeru respectiv se indreapta catre spot..

    hmm si sharck , probleme de genu ala apar doar in cele 2 tzarcuri mari, in rest mai rar.. ,in principiu il acele 2 tzarcuri fiecare va lua un spot si gata.. dupa ce se string monstrii nu va mai fi problema
    Frozen
    Frozen
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 20/01/2008

    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 Empty Re: Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Mesaj Scris de Frozen Joi Ian 24, 2008 2:47 pm

    study Faza cu KS .. dup cum am vazut pe alte servere cunoscute la ks arena se face :
    1 print cand esti singur pe acel spot si sa nu fie nimeni care sa apara pe spot ;
    1 print cand un alt player face ks pe spotul tau ;
    1 print dupa 2 minute cu acel player in care sa apara pe screen spus de dmv : " player no ks "

    cand esti in party cu 2-3-4 jucatori
    1 print cu membrii in party pe acel spot;
    1 print cand un alt jucator vine si face ks pe acel spot;
    1 print cand creatorul party-ului spune " player no ks ";(desigur dupa 2-3 minute)
    PS: toate printurile trebuie sa fie facute de creatorul party-ului ... sper ca aceste reguli sa fie acceptate sau modificate de moderatorii (adminii) forumului si a serverului ;

    deci ceea ce am spus mai sus nu este valabil este doar o "propunere" pentru server


    PS: dup cum ai spus poate faci print si pleci de acolo iar dupa aia vii inapoi si faci print la altcineva care a ocupat spotul acela ....

    pentru asta ar fi nevoie de un print din 2-2 sau 5-5 minute pentru a fi siguri ca nu ai plecat


    pai pentru cei acuzati cand vin si gasesc spotul gol ... sa faca un print atunci cand intra in tark sau merge la spot pentru a se apara intr-un caz in care se posteaza astfel de probleme
    astept un raspuns de la moderatori, admini... pentru a fi acceptata sau modificata aceasta "propunere" study Exclamation Exclamation Exclamation

    Continut sponsorizat


    Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008 Empty Re: Depre noul regulament care intra in vigoare din 1.02 2008

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:28 pm