TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    [Plangere]-[Dopu]

    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Dec 30, 2008 11:20 am

    Am precizat de cand a luat admin pentru prima oara si a facut un mare taraboi !! Atunci cand a banat aproape jumatate de server si urla ca din gura de sarpe ca toata lumea are COOD ! Cer scoatere lui Dopu din Sectiunea oficiala TaxiMu Cs-admins !
    El nu are ce cauta aici ... Am tinut sa precizez de foarte multe ori dar nimeni nu ma luat in seama ca sa fi admin trebuie sa inveti sa te comporti !
    Nu orice poate sa aiva admin .. aproape 70% din admini actuali *Trist* dar nu aveti experientza
    Insa acest Dopu se crede cel mai mare hot-shot incat crede ca poate face orice
    A postat peste mine mia editat din cate am observat eu niste posturi si chiar unele le-a sters ( lucru care vreau un administrator sa verifice )
    Acolo unde eu am postat si am acceptat unele chestii el a venit a facut spamm + offtopic + a inchis ca * nu gasesc cuvant care sa nu il insulte * topicul total aiurea ca sa isi arate el cat este de " smecher "
    Rog pe TaxiMan sa ii stearga cu prima ocazie Adminul dupa Cs Si credeti-ma stiu ce zic !
    Sectiunea cu dovezi !
    Unde e cererea lu Dopu ?
    Unde sunt posturile mele prin care il banam pe dopu si ii interziceam serverul din motive hack/limbaj/acuzare admin
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Dec 30, 2008 11:38 am

    Domnule Tsukasa se pare ca iara ai ceva cu mine...eu am primit Admin pe buna purtare si ca joc foarte bine..stiu sa folosesc un Admin..ca nu sunt asa de Expert..cum se spune...toate posturile care au fost vechii de acuma 3 luni sau 2 luni...leam trimis la cosul de gunoi..nu leam sters...deci nus mai aveau rostul...daca vrei sa vezi ceva cauta frate la cosul de gunoi si le gasesti acolo...dc sa incurce acolo..vin altele si altele mai noi..eu asa stiu ca trebuie facut cu ele..nu cred ca am gresit cu ceva..toate posturile cu cerere Admin..am dat TOPIC CLOSED..deoarece nu sa postat conform regulamentului...nu ca fac asta ca vezi doamne cat de smecher sunt eu..dar vreau sa ajut si eu cu ce pot Razz si in primu rand tu ai ceva cu mine Very Happy numai tu ca altcineva nu este care sa mai aibe treaba mea Razz TAXIMAN acuma tu decizi Eu zic ca am facut o treaba BUNA !! clap2


    [dopu&TaxiMu-Staff]-[TaxiMu-CS]-Cu respect celor alaturi de mine !!
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Dec 30, 2008 12:59 pm

    [Plangere]-[Dopu] 350jr7k

    zimi si mie motivul banului dat aqm 1 min : este ora 12:58
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Dec 30, 2008 1:17 pm

    http://www.taximu.net/cosul-de-gunoi-f11/cerere-admin-t7364.htm
    care este curios sa se uite la cerere mea de Admin cS !!
    Take Macelaru'
    Take Macelaru'
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 82
    Localizare : Iasi
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 7510
    Data de inscriere : 03/11/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Take Macelaru' Mar Dec 30, 2008 1:33 pm

    Sunt off-topic si imi cer scuze..dar cred ca aceste diferenduri intre membrii staff ului ar trebui rezolvate pe privat, nu de alta dar se creaza o situatie usor hilara...Smile de genul : Ce se mai cearta astia intre ei:)
    Scuze de off_topic si multumesc
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Dec 30, 2008 1:40 pm

    Am revenit cu noutati...Tsukasa imi cer scuze pt tot ce am facut...ramanem prieteni.....nam sa va mai dezamagesc...cred ca se poate da Topic CLOSED..daca nu mai aveti de zis ceva !! lol!
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Dec 30, 2008 1:45 pm

    Nu este vorba eu nu ma cert cu nimeni dar toata lumea mi se plange de el pe mess .. toti imi zice .. dopu face dopu drege ... eu unu din cate stiu el nu avea voie la admin este o persoana care ... cum sa zic eu ... sare mereu pragul ala al bunului simt !
    Eu atat cer stergerea adminului Cs si sa isi vada el de treaba lui ca e paralel cu adminatul si seriozitatea ... e prea plin de el insusi .. la un moment ma intelegeam si eu bine cu el ... dar aqm vad ca si-o ia in cap ...
    Conform regulamentului trebuie penalizat ... Ban permanent fara motiv , fara postare !
    El a zis pe chat ... SGC si Diabolik fiind online si martori ... I-am dat ban pentru reclama ! MINCIUNA eram pe server ma jucam persoanei respective i-am dat eu personal de 2 ori KICK pentru ca facea spam cu comanda /say haha intrase iar .. i-am dat mute... cand hopa colo Dopu Add ban permanent ! eu nu inteleg ca daca te enerveaza cineva pe tine trebuie sa ii arati ca tu esti seful ? Daca nu te intelegi cu el .. il trimiti pe forum
    ii zici mai intai ce si cum nu iti convine si gata addban dar nu PERMANENT !
    Vreau sa se observe ca Dopu nu este la prima abatere asa ca voi cere excluderea permanenta din stafful taximucs !
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Dec 30, 2008 1:48 pm

    dopu a scris:Am revenit cu noutati...Tsukasa imi cer scuze pt tot ce am facut...ramanem prieteni.....nam sa va mai dezamagesc...cred ca se poate da Topic CLOSED..daca nu mai aveti de zis ceva !! lol!

    Nu e vorba de asta numai Dumnezeu iarta .... eu Fac ceea ce faci tu la toata lumea ... ii stresezi la cap ... Tine cont ca esti pus aici pentru ceva ... am inteles ca nu prea esti iubit aici pe taximu ma voi consulta cu admini cs si cu administratori taximu ca sa vedem ce hotarare luam ... daca te luam cu una cu doua sa vezi ca nu treci de regulamentul admin cs !! Ai facut instructaju ?

    Mai bine zis a facut vreaunul din admini instructajul ??

    In afara de IceBox Beta Spikeboy si Bibu ? care eu personal mam inteles super si cred ca ei sunt cei care mentine TaxiMuCs pe o linie normala!
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Dec 30, 2008 1:51 pm

    Tsukasa nu mai cere atatea...ca ala a facut reclama la nus ce svr de cs..GodLike si nus mai cum se numea...si nam mai apucat sa fac print ca a trecut scrisu in sus Smile) si faza cu ban permanent am stiut ca nai voie da uite ce am facut eu Very Happy o prostie..lasa ca am sai dau un-ban..si am sal iert data asta...Multumesc
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Dec 30, 2008 1:54 pm

    dopu a scris:Tsukasa nu mai cere atatea...ca ala a facut reclama la nus ce svr de cs..GodLike si nus mai cum se numea...si nam mai apucat sa fac print ca a trecut scrisu in sus Smile) si faza cu ban permanent am stiut ca nai voie da uite ce am facut eu Very Happy o prostie..lasa ca am sai dau un-ban..si am sal iert data asta...Multumesc

    Asteapta hotararea stafului TaxiMu nu crezi ca scapi asa usor .. stai sa hotaram si sa vedem ce se va intampla .. cine stie cate banuri au fost date asa ??inceteaza cu posturile fara rost asteptam decizia superiorilor !
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Dec 30, 2008 2:05 pm

    1 la mana nam mai dat banuri permanent..2 la mana am dat banuri cu 9999 pt wall&aim .... asa ca nu mai am ce sa vb...decizia mea este luata ...sa raman Admin CS...te rog sa nu mai faci atata spam Razz
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Dopu] 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Sgc Mar Dec 30, 2008 2:06 pm

    Decizia mea finala este :

    Dopu va ramane admin CS pana la urmatoarea abatere dupa care va fi banat definitiv si irevocabil pe ServerMu/ServerCS/Forum/Chat aceasta decizie a fost acceptata de el prin convorbire telefonica personala cu el.

    PS: NU VA MAI CERTATI ATAT SUNTEM O COMUNITATE SI VREM SA NE INTELEGEM.

    closed
    ThreadClosed

    Continut sponsorizat


    [Plangere]-[Dopu] Empty Re: [Plangere]-[Dopu]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:36 am