TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    Dopu

    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Dopu Empty Dopu

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Oct 21, 2008 2:41 pm

    Dopu este rugat sa isi scoata tagul de clan !! Temporar nu mai esti in clan ! Te suspend din cauza comportamentului tau pe server sia vocabularului vulgar !
    Considera aici si un avertisment ULTIMA OARA CAND O SA ACCEPT UN LIMBAJ CA ALA!
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Dopu Mar Oct 21, 2008 3:41 pm

    deci man....poti sa scoti ce vrei u daca vrei...dar ce e pe CS nu inseamna ca e si pe CHAT ..acuma sa o luam cinstit...te rog scoate banul si nu mai fi tare si mare...ca io mai trebuie sa vb pe CHAT sa le mai explic playerilor cate ceva despre TAXIMU...asa ca hai te rog...si inca ceva is o gramada de svr de CS
    dar io tot pe TAXIMU.CS vreau sa joc ca e mai fain asa ca TAXIMAN o sa imi acorde o sansa sa ma mai pot jucat pe SVR ...MS Anticipat lol!
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Oct 21, 2008 3:50 pm

    Ai postat in alta parte aici eu imi iau decizia de CS si astept parerile adminilor despre comportamentul tau pe SV ( acel admin lvl mic pe sv ) cand te-ai facut de ras si ai acuzat pe toti ca au cod ( era PSD de la admini ) acele linii rosi si albastre prin care se verifica aim/wall hack vb froarte vulgar tu crezi ca aici nu sunt regurile din MU?? despre chat aici nu vb discutam in partea celalata si acolo am motive intemeiate
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Dopu Mar Oct 21, 2008 4:11 pm

    bine mai gata am inteles...scoate abnul si dami Clan inapoi... closed

    Edit by Tsukasa

    De cand si pana cand dai tu closed ? Mai omule tu nu intelegi ca ai gresit si trebuie sa fi penalizat ? Pe moment la 6 printuri ti-am dat 2000 minute ban .... dar astept paririle celor din admin staff pentru pedepsirea ta ! aici nu faci tu regurile aici e sectiunea CS
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Oct 21, 2008 4:48 pm

    miralin a scris:bine mai gata am inteles...scoate abnul si dami Clan inapoi... closed

    De cand si pena cand dai tu closed ? Mai omule tu nu intelegi ca ai gresit si trebuie sa fi penalizat ? Pe moment la 6 printuri ti-am dat 2000 minute ban .... dar astept paririle celor din admin staff pentru pedepsirea ta ! aici nu faci tu regurile aici e sectiunea CS
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Dopu 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Goru Mar Oct 21, 2008 6:06 pm

    Miralin scoate tagul te rog si gata cu certurile. Pe server poti juca indiferent dar fara coduri / injuraturi sau alte lucruri care incalca regulamentul serverului TaxiMuCs. Multumesc pentru intelegere.

    Closed !

    Continut sponsorizat


    Dopu Empty Re: Dopu

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 7:37 am