TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    [unban][cont CAIAC]

    cosmin99
    cosmin99
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 27/12/2008

    [unban][cont CAIAC] Empty [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de cosmin99 Dum Dec 28, 2008 12:35 am

    Re.In data de 21.12.2008 orele 3:52 am, recunosc ca am facut reclama de pe caracteru "caiac2".As dori debanarea acontului CAIAC si blocarea normala a caracterului "caiac2"in conformitate cu regulamentul.Consider ca blocarea accontului CAIAC fiind netemeinica deoarece si alti utilizatori(playeri) luand ban doar pe respectivul caracter nu pe account.Am facut reclama decat de pe caracterulul "caiac" plangerea facuta de catre voltron http://www.taximu.net/plangeri-f22/caiac2-reclama-t7731.htm .Nu am facut reclama si de pe caracterul Caiac acesta nu are plangere si nici nu este la banlist va rog sa analizati corect aceasta plangere.Imi cer scuze pentru reclama.Dar banarea accontului CAIAC este netemeinica.Intrucat s-au sters toate banurile inseamna ca numai am ban pentru reclama deci nici pe "caiac2"atunci accontul CAIAC de ce mai este blocat??oare nu se poate face nimik??
    BladeXxX
    BladeXxX
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 406
    Data de inscriere : 05/12/2008

    [unban][cont CAIAC] Empty Re: [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de BladeXxX Dum Dec 28, 2008 1:06 am

    Scuzatima ca ma bag dar esti cam smeker, deoarece Oricine ar putea face la fel : face un character lvl 1... ajunge lvl 9 si face reclama la alt server pe post (Care este o ilegalitate dupa cum prevede Regulamentul !)

    7. Reclama la alte servere
    Publicitate/reclama la alte servere (de MU si nu numai) in joc (pe orice cale) duce instant la:
    - filtrarea adresei/clasei IP

    Luand ban numa pe 1 char ..... iar dak ar fi asa, ar trebui ca taximan sa deie zilnik 20 sau mai multe banuri !

    Numarul "20" este ales la intamplare Ne fiind prea mik , Ne fiind prea mare !
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : [unban][cont CAIAC] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [unban][cont CAIAC] Empty Re: [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Dum Dec 28, 2008 9:29 am

    Ai suspend pe contul de pe forum 5 zile

    closed

    Continut sponsorizat


    [unban][cont CAIAC] Empty Re: [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 11:23 am