TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    [unban][cont CAIAC]

    cosmin99
    cosmin99
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 27/12/2008

    [unban][cont CAIAC] Empty [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de cosmin99 Sam Dec 27, 2008 2:07 pm

    Re.In data de 21.12.2008 orele 3:52 am, recunosc ca am facut reclama de pe caracteru "caiac2".As dori debanarea acontului CAIAC si blocarea normala a caracterului "caiac2"in conformitate cu regulamentul.Consider ca blocarea accontului CAIAC fiind netemeinica deoarece si alti utilizatori(playeri) luand ban doar pe respectivul caracter nu pe account.Am facut reclama decat de pe caracterulul "caiac" plangerea facuta de catre voltron http://www.taximu.net/plangeri-f22/caiac2-reclama-t7731.htm .Nu am facut reclama si de pe caracterul Caiac acesta nu are plangere si nici nu este la banlist va rog sa analizati corect aceasta plangere.Imi cer scuze pentru reclama.Dar banarea accontului CAIAC este netemeinica ban?
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : [unban][cont CAIAC] 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    [unban][cont CAIAC] Empty Re: [unban][cont CAIAC]

    Mesaj Scris de SpikeBoy Sam Dec 27, 2008 2:19 pm

    Salutare ,

    Dupa revizuirea situatie si circumstantelor banului tau , tu ori nu ai adus destule dovezi care sa proveze nevinovatia ta ori postul tau nu se "califa" pentru un ban appeal. Te rog si citesti si sa respecti regulamentul serverului pentru a impediaca aceste situati in a se mai repeta in viitor


    ~ Cerere Respinsa

    Nota: Poti vizita pagina de Bannuri pentru a vedea durata si motivul (daca este nevoie)

    Decizia este finala , postare oricarui aditional topic din acest motiv este impotriva regulamentului forumului.
    Intr-un fel ai dreptate, banarea contului nu e destul, Pentru reclama in regulament scrie ca se filtreaza adresa ip, deci il rog pe TAXIMAN sau Sgc sa faca asta.


    Cu stima,
    TaxiMu Staff

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 11:35 am