TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+2
NasTy
EqulibrE
6 participan?i

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    EqulibrE
    EqulibrE
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 169
    Data de inscriere : 12/06/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de EqulibrE Joi Dec 04, 2008 8:29 pm

    Sunt o gramada de playeri care spun ca am hack!! shi nu mai stiu ce pachuri:|...deci spunetimi aici in ce pozitie sa fac print..jos,fara set,fara arne....cum vreti voi si va fac....fac si la tot desktop daca vreti.Astept raspunsuri!!Neutral confused2



    printu cerut de NoLimit>>> http://img139.imageshack.us/my.php?image=screen120420490000st0.jpg
    NasTy
    NasTy
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 243
    Varsta : 36
    Localizare : Bucharest
    Respectarea regulilor : Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! 10010
    Data de inscriere : 29/08/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de NasTy Vin Dec 05, 2008 12:04 am

    Acum sincer tu te crezi destept si restu sunt prostii nu ??!?!?! sa fim seriosi ar fi cazu sa incetezi cu tot teatru asta ! F bine a procedat Dopu, mai rar admini ca el si chiar il sustin in toata harababura asta cu codatii ! Din 2 twistu-uri m-ai omorat daca iti aduci aminte ..daca nu ai cod atunci uimeste-ne si pe noi ce ai de te mishti asa de repede Smile))) ?!?!? Salut si Bafta in continuare ! TaxiMu RullZ Without Cheaters !!
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de Dopu Vin Dec 05, 2008 3:27 pm

    Gorule vezi tata...un alt player care se exprima corect in privinta lui EqulibrE..deci foloseste ceva..cum tia mai zis intra pe MU si Lupta cu el..atuncia nu cred cati mai trebuie dovezi Smile))) ai sai dai tu ban cred ca 60 de zile...deci te rog frumos..dai banul inapoi care a fost acordat corect..deci TAXIMAN ia si tu problema asta la mana te rog..ca nu mai merge asa.. clap2
    Godfather
    Godfather
    The Godfather
    The Godfather


    masculin
    Numarul mesajelor : 67
    Varsta : 34
    Localizare : StarMedia
    Data de inscriere : 04/12/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de Godfather Sam Dec 06, 2008 1:08 am

    LoL asta este o imaginatie a voastra cu Codurile...ce se baga sa dai mai repede cu spellu sau twister ..vrajeli....acum toti au auzit de MuPie...speed si gata mari Hackeri.
    EqulibrE
    EqulibrE
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 169
    Data de inscriere : 12/06/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de EqulibrE Sam Dec 06, 2008 4:36 pm

    Alt print cerut de NoLimit>>> http://img66.imageshack.us/my.php?image=screen120616240002bx8.jpg


    P.S:Nu pot da edit:|
    Monster
    Monster
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1041
    Varsta : 34
    Localizare : wherever in afterworld
    Respectarea regulilor : Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! 7510
    Data de inscriere : 06/06/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de Monster Sam Ian 03, 2009 1:22 am

    fiecare cu puterea s-a... eq eu m-am convins k nu ai cod Smile dar NoLimit are probl mari q tn Smile)
    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de InnoxiouS Mier Ian 21, 2009 10:40 am

    nu as crede ca equilibre are cheaturi sau ce ziceti voi... ca pana la urma il mai bateam si eo ....daca avea coduri trebuie sa-i rupa pe toti din 2 lovituri pana la urma Xxaz il rupea ..

    Continut sponsorizat


    Pentru toti cei ce ma acuza de hack!! Empty Re: Pentru toti cei ce ma acuza de hack!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:29 am