TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


5 participan?i

    Pentru toti adminii...

    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 4:29 pm

    Vreau sa va spun ceva...in special lu taximan...
    Is multi admini...desii nu se prea vede Neutral Pot spune , ca aproape de fiecare data cand propun sa se faca event , zice ca nu ca nu face ca nu are timp sau n'are chef...inteleg fratilor ca n'aveti timp...da nici chiar asa ma...normal , maxim/minim un event pe zii trebe facut Neutral Nu conteaza pk/find/trivia...
    va admir munca tuturor...eu sunt aproape non stop pe mu....de dimineata pana pe la vreo ora 11-12 poate si mai tarziu...sunt mici pauze , in care ma duc afara cu prietenii...vreo juma de ora / o ora...
    va jur ca daca as fi avut bani sa dau pe admin , nu cred ca as avea vre'un player care sa ma urasca Wink multi zic ca e o prostie sa dai banii pe iteme si dinalea...stiu ca e doar o placere jocu asta...si sustin aceasta chestie...dar faza e ca doar pe bani poti face orice... Neutral
    daca as avea bani , jur ca mi'as fi luat admin si as face numa eventuri...si stiu ca ziceti ca o sa ma plictisesc la un moment dat...dar nici o data nu m'am plictisit...am avut admin pe zhypermu...desii nu prea ma intelegeam cu ei pentru ca nu stiam engleza la perfectie, faceam cate 2-3 eventuri pe zii...acolo nu am avut admin legal...playmax mi la dat ... fara bani...daca stiti Smile sper ca aceasta chestie sa va faca sa aveti rabdare sa faceti macar un event pe zii :((
    VartuAlex
    VartuAlex
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 138
    Varsta : 34
    Localizare : negresti
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 26/04/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de VartuAlex Joi Iun 19, 2008 5:25 pm

    Scuze ca ma bag si yo cu toate ca nu am admin da eventuri se fac...in fiecare zii.......
    Si de ce nu fac admini..eventuri multe deoarece voi [playeri] nu ii intelegeti...mai ales cand fac pk event


    Sper sa nu primesc warn ...daca primesc asta e nu e nici o suparare

    Respect For All Adminii!!!!
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 5:38 pm

    cum nu'i intelegem???asta e...daca playerii nu inteleg , suspenda eventu...da macar conteaza ca a vrut Wink
    creature
    creature
    Banned
    Banned


    Numarul mesajelor : 53
    Data de inscriere : 18/06/2008

    Pentru toti adminii... Empty Cum sa nu inteleaga?

    Mesaj Scris de creature Joi Iun 19, 2008 6:29 pm

    Este un regulament care trebe respectat,de asta cred ca se poate bana cei care nu respecta acel event.Dak esty admin poti duce un event la capat.parerea mea:P
    Windmaster
    Windmaster
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1029
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 15/02/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Windmaster Joi Iun 19, 2008 6:38 pm

    dRops a scris:Vreau sa va spun ceva...in special lu taximan...
    Is multi admini...desii nu se prea vede Neutral Pot spune , ca aproape de fiecare data cand propun sa se faca event , zice ca nu ca nu face ca nu are timp sau n'are chef...inteleg fratilor ca n'aveti timp...da nici chiar asa ma...normal , maxim/minim un event pe zii trebe facut Neutral Nu conteaza pk/find/trivia...
    va admir munca tuturor...eu sunt aproape non stop pe mu....de dimineata pana pe la vreo ora 11-12 poate si mai tarziu...sunt mici pauze , in care ma duc afara cu prietenii...vreo juma de ora / o ora...
    va jur ca daca as fi avut bani sa dau pe admin , nu cred ca as avea vre'un player care sa ma urasca Wink multi zic ca e o prostie sa dai banii pe iteme si dinalea...stiu ca e doar o placere jocu asta...si sustin aceasta chestie...dar faza e ca doar pe bani poti face orice... Neutral
    daca as avea bani , jur ca mi'as fi luat admin si as face numa eventuri...si stiu ca ziceti ca o sa ma plictisesc la un moment dat...dar nici o data nu m'am plictisit...am avut admin pe zhypermu...desii nu prea ma intelegeam cu ei pentru ca nu stiam engleza la perfectie, faceam cate 2-3 eventuri pe zii...acolo nu am avut admin legal...playmax mi la dat ... fara bani...daca stiti Smile sper ca aceasta chestie sa va faca sa aveti rabdare sa faceti macar un event pe zii :((



    Frate daca te uiti atent sa mai pus problema asta si taximan a spus clar !

    1milion - 2 milioane curentu ( luna ) + se mai arde sursa se mai strica ceva ca doar tine pc non stop mai tre sa dea banii si pe alea + ca toti banii care ii primeste taximan sa nu te gandesti ca isi cumpara masina de ei toti banii se duc pe intretinerea servarului si a calculatorului ce mai vrei ? nai bani strange , si usor usor o sa ii fac ca nu e o avere 1 milion ! 400 e alocatia in 3 luni ai admin daca stii sa tii la bani daca nu dute cu amici la o bere la un film si aia e da nu te plange aici !


    Si cu problema de eventuri eu nu cred ca pe taximu trece o zi fara sa se faca event asa ca topicu tau nu prea isi are rostu !
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 6:49 pm

    cum frate ? ieri de exemplu s'a facut ceva event ? azi se duce imediat ziua , si eventu nu s'a facut...in legatura cu bani , nu am spus eu asta...dar macar vreo 2-3 sa faca admin fara plata... Neutral sau eu stiu...
    Windmaster
    Windmaster
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1029
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 15/02/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Windmaster Joi Iun 19, 2008 6:52 pm

    dRops a scris:cum frate ? ieri de exemplu s'a facut ceva event ? azi se duce imediat ziua , si eventu nu s'a facut...in legatura cu bani , nu am spus eu asta...dar macar vreo 2-3 sa faca admin fara plata... Neutral sau eu stiu...


    Ai stat tu non-stop pe servar si nu sa facut event ?
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 6:57 pm

    azi chiar am stat Neutral
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Goru Joi Iun 19, 2008 7:45 pm

    Ma oamenilor mai aberati mult ? Fiecare om are viata lui , nu e un robot care sa stea 24 / 24 la PC. Si cu faza asta zici ca vrei tu admin ca ce sa zic faci eventuri. Adminul este o parte a serverului. El se asigura de buna functionare a lui nu l-a luat doar pentru eventuri. Si cu topicul asta reiese ca vrei tu admin pe server ca stiu ca ai mai facut unul. Eventuri se fac cate se fac. Toti avem viata si trebuie sa o traim ca doar nu suntem roboti 24 / 24 la PC.
    creature
    creature
    Banned
    Banned


    Numarul mesajelor : 53
    Data de inscriere : 18/06/2008

    Pentru toti adminii... Empty partea cu buna functionare

    Mesaj Scris de creature Joi Iun 19, 2008 7:58 pm

    Srv asta are un super lagg,toata lumea vede de cate ori primeste dc.Probabil ca te referi doar ca sunt banati cei care nu respecta regulamentul;)alta buna functionare eu unu nu o vad.
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 8:50 pm

    nu are lag Wink este floodat de alti destepti Wink in curand se va termina aceasta problema
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Goru Joi Iun 19, 2008 8:51 pm

    dRops a scris:nu are lag Wink este floodat de alti destepti Wink in curand se va termina aceasta problema

    Eu nu am lag.
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de dRops Joi Iun 19, 2008 8:59 pm

    bine...uite ca noi avem...se intrerupe srv...mai este knd am rabdare , si mai stau , si isi revine...dar mai este cand iar am rabdare dar dupaia imi da d/c Smile Cer topic closed Smile
    creature
    creature
    Banned
    Banned


    Numarul mesajelor : 53
    Data de inscriere : 18/06/2008

    Pentru toti adminii... Empty scz mele

    Mesaj Scris de creature Joi Iun 19, 2008 9:15 pm

    sorry toata lumea zice ca e lagg de asta cade srv ,nu stiam care e problema
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Pentru toti adminii... 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Goru Joi Iun 19, 2008 9:20 pm

    creature a scris:sorry toata lumea zice ca e lagg de asta cade srv ,nu stiam care e problema

    Lag nu este de la Flood. Daca era flood nu era lag asa de mic. Era un lag de pica server cu totul. S-a mai intamplat nu e de asta , dar ganditi-va ca toturi sunt 3 servere pe calculatorul lui Taximan: Mu , Cs si Dragon MiniBrowser.

    Continut sponsorizat


    Pentru toti adminii... Empty Re: Pentru toti adminii...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:20 am