TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    [alex] [este Admin si nu face nimika]

    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [alex] [este Admin si nu face nimika] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [alex] [este Admin si nu face nimika] Empty [alex] [este Admin si nu face nimika]

    Mesaj Scris de Dopu Mar Oct 28, 2008 12:20 am

    deci am jucat pe fy_nsow eram mai multi si alex Adminu statea si se uita ca un .....asa si erau plin de codati..deci Tsukasa fa ceva nu se poate ca sa aibe cineva Admin si sa nu faca pur si simplu nimika...ori era afk ori nu facea nimka...rog sa iei masuri in potriva lui alex...
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : [alex] [este Admin si nu face nimika] 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    [alex] [este Admin si nu face nimika] Empty Re: [alex] [este Admin si nu face nimika]

    Mesaj Scris de Tsukasa Mar Oct 28, 2008 6:03 am

    Acuzati fara dovezi ai 24 de ore adica pana la ora 6:10 29:10:2008 sa aduci dovezi
    laptop
    laptop
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 222
    Varsta : 36
    Localizare : Baia Mare
    Data de inscriere : 11/05/2008

    [alex] [este Admin si nu face nimika] Empty Re: [alex] [este Admin si nu face nimika]

    Mesaj Scris de laptop Joi Oct 30, 2008 1:22 pm

    Tu crezi ca si simplu player tre sa umbli sa faci poze si filmari ca sa demonstrezi ca a intrat un codat ????? asta e treaba unui admin nu a unui player aveti si voi putina intredere in oameni de pe servar ca pana la urama nu e datoria lor ce aduca dovezi....parerea mea....

    Ca simplu player trebuie sa i ramanem recunoascotaor ca a postat si ne-a anuntat reped datoriile lui sunt altele...nu cele de a face poze de a fi detectiv.....

    Continut sponsorizat


    [alex] [este Admin si nu face nimika] Empty Re: [alex] [este Admin si nu face nimika]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 2:18 am