TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+2
StreetKing
ametitu
6 participan?i

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    ametitu
    ametitu
    Player TaxiMu
    Player TaxiMu


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 05/08/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de ametitu Sam Dec 06, 2008 4:48 pm

    [img=https://2img.net/r/ihimizer/img241/788/screen120516360000tm9.th.jpg]

    nu cred ca se vb asa.... dragul meu nu cred sa se fi intamplat asa ceva....eu nu te insult...
    pe langa asta esti suspectat de hack de 2 saptamani si astazi am auzit 3 plangeri inpotriva ta....


    ban 10m zile....


    Ultima editare efectuata de catre ametitu in Sam Dec 06, 2008 5:05 pm, editata de 2 ori
    StreetKing
    StreetKing
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 409
    Varsta : 37
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] 10010
    Data de inscriere : 28/09/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de StreetKing Sam Dec 06, 2008 4:58 pm

    daca tot dai threat closed zi cat ban dai si blocheaza subiectul
    EqulibrE
    EqulibrE
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 169
    Data de inscriere : 12/06/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de EqulibrE Sam Dec 06, 2008 4:58 pm

    Ba copile dupa ce ma provoco si ma omori..cum sa nu te fac Copil copac?? uitati print cand ma ataca..iar dupa cateva TwistingSlash moR:|...si dupa l-am facut copil copac pt ca ma omorat Eu zic ca ma provocatt >>>> http://img136.imageshack.us/my.php?image=screen120616420004sn5.jpg


    Si pe elfa lui ma mai face si n00b..si in toate felurile:|...print cu aceste insulte nu am!!>.dar nu sunt aberati
    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de InnoxiouS Sam Dec 06, 2008 5:30 pm

    ma scuzati ca ma bag si PLease No Warn
    dar nu as crede ca EqulibrAE are hack.. daca joaca mai bn inseamna ca are hack???
    In Fine:iar tu NoLimit de ce il provocai atacandul?
    P.S. Cunosti Cuvintele Astea NoLimit?^^Ban 15 zile
    Sw for ban ^^
    avatar
    Dr4g0N
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 284
    Varsta : 115
    Data de inscriere : 27/06/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de Dr4g0N Sam Dec 06, 2008 5:50 pm

    BeastBoy a scris:
    dar nu as crede ca EqulibrAE are hack.. daca joaca mai bn inseamna ca are hack???
    Sw for ban ^^
    ma omule tu macar te uiti km joaca da 2 tw si mori+ca foloseste un Nu ma lasa sa va zic de combo ca sa creada playeri ca e tare si stie combo face cel mai usor combo posibil
    puteti sami dati warn dar mai ocupativa si voi de sv nu am mai vazut un administrator pe sv de mult inafara de 1-2
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Sam Dec 06, 2008 8:36 pm

    Daca esti PHONO sau Murder (Outlaw stage) (in afara legi) esti omorat oriunde de oricine fara ca aceea persoana sa primeasca vro pedeapsa.
    Exceptie fac admini , admini nu pot fi omorati indiferent de Stageul lor .

    Daca GM-ul insulta fa-i print , cuvantul unui player vs cuvantul unui Game MASTER Nu are nici o sansa.

    Gm-i trebuie tratati cu respect. Gm-i trebuie sa trateze playeri cu respect.

    Nu uitati ca este un server pe care se pune bazele pe Fair Play si Comportament civilizat . Faceti PvP , dar nu v-a urati dupa aceea este un joc ..... unul distractiv


    Final : Banul Ramane fara printuri doveditoare nu poti dovedi ca ai fost insultaat.

    Las topicul Deschis pentru raspunsul vostru.
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Dum Dec 07, 2008 8:08 pm

    closed

    Continut sponsorizat


    [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)] Empty Re: [EqulibrE] [insulte aduse unui admin (admin copac)]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:30 am