TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+7
Ðîåbºlîk
grimmer
Undead
tysonbk
inuyasha
Das_UberSoldat
TAXIMAN
11 participan?i

    Fara premii pe credite!

    inuyasha
    inuyasha
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 34
    Localizare : Demon World
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Fara premii pe credite! - Pagina 2 Empty Re: Fara premii pe credite!

    Mesaj Scris de inuyasha Vin Feb 15, 2008 6:59 pm

    AspriT ai 50% dreptate da sunt mai multe servare care au vip si sunt destula lume pe ele si sunt si in top mai mare

    asta ar insemna sa mai faca un sub servar pe care nu intra decat vip inca va mai exista main servaru free......vip nu ia decat cinevrea e upgrade la cont atat
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Fara premii pe credite! - Pagina 2 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Fara premii pe credite! - Pagina 2 Empty Re: Fara premii pe credite!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Feb 16, 2008 1:52 am

    inuyasha a scris:AspriT ai 50% dreptate da sunt mai multe servare care au vip si sunt destula lume pe ele si sunt si in top mai mare

    asta ar insemna sa mai faca un sub servar pe care nu intra decat vip inca va mai exista main servaru free......vip nu ia decat cinevrea e upgrade la cont atat
    Aici cred ca am sai dau dreptate lui aspirit pentru ca: Sa fac un subserver numai pentru vip nu e greu dar problema este ca in momentul in care tu dai bani pt server si primesti acces pe serverul vip si cand vezi ca de fapt santeti 2 sau 3 max pe el cam ce impresie iti vei face? Buna sub nici o forma asa ca eu raman la aceasi parere de mai inainte:)))

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 9:40 pm