TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    Premii stop!

    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Premii stop! 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Premii stop! Empty Premii stop!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Ian 26, 2008 3:31 pm

    Aveti cuvantul meu ca daca nu veti vota nu va mai fi nici un premiu cu credite pe server.Nici pentru rr nici la trivia nici la nimic.Mi se pare chiar o lipsa de bun simt .Nu va cer altceva decat sa votati ca sa putem aduna lume pe server.Este chiar asa de greu?
    Timp de 3 zile daca nu vad cel putin cate 20 de voturi /zi la fiecare top oresc toate premiile pentru ca nu cred ca are rost sa continui cu ele.
    E asa de greu de dat 11 voturi intr-o zi la toate topurile care sant?(11 sant de toate)
    La extreme cand votati trebuie sa bagati si codul ala care vi-l da sus pe pagina ca altfel votul este inutil.
    Santem gold member si nu vreau sa vad ca santem la coada.
    Sper ca ma veti intelege si veti vota.
    Mi se pare inadmisibil ca din media de 80-100 playeri /zi sa fie doar 3 max 5 voturi.
    Nu vreti sa votati nui nici o problema.Eu nu oblig pe nimeni dar totusi odata pe zi sa acorzi 5 minute sa votezi in topuri nu mi se pare chiar un capat de lume.
    Va rog sa anuntati si pe server acest lucru.
    Multumesc si o zi buna tuturor
    Voi inchide acest topic pentru ca nu vreau sa vad cum incepeti sa spuneti ca "eu am votat" sau mai stiu eu ce.Rezultatele conteaza nu ceea ce spuneti.
    Premii stop! Closeia9
    By TAXIMAN
    Das_UberSoldat
    Das_UberSoldat
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 761
    Localizare : Castelul Wolfenstein
    Respectarea regulilor : Premii stop! 7510
    Data de inscriere : 12/01/2008

    Premii stop! Empty Re: Premii stop!

    Mesaj Scris de Das_UberSoldat Sam Ian 26, 2008 3:39 pm

    Taximan, uite ce iti propun... Pe un alt server de mu pe care am jucat, daca votai serverul primeai cateva credite... nu zic ca asta este ceea ce trebuie sa faci, dar cred ca ar ajuta pe unii, inclusiv serverul, pentru ca lumea ar fi motivata sa voteze...
    Beleaua
    Beleaua
    Membru de top
    Membru de top


    masculin
    Numarul mesajelor : 525
    Varsta : 35
    Data de inscriere : 11/01/2008

    Premii stop! Empty Re: Premii stop!

    Mesaj Scris de Beleaua Sam Ian 26, 2008 3:57 pm

    eu cred ca deja taxi a fost prea bun cu noi si nea dat multe sanse sa facem credite si sa avem iteme bune ------------ VOT PENTRU CREDIT --------o prostie
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 37
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Premii stop! Empty Re: Premii stop!

    Mesaj Scris de Sharck Sam Ian 26, 2008 4:00 pm

    aia se intampla pe alt serv cu alte reguli. aici este un altfel de serv care alte reguli, reguli care sunt stabilite de "founder". eu recunosc si nu mi-e rusine ca anu pot sa votez decat pe "extreme top100". din cauza celor de la facultate nu pot sa deschid celelalte pagini, cred ca au inchis porturile. :(

    Continut sponsorizat


    Premii stop! Empty Re: Premii stop!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:16 pm