TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    sCr3w
    sCr3w
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : BanaT iar pe nedrept de catre aspirite 7510
    Data de inscriere : 07/05/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de sCr3w Joi Mai 08, 2008 1:16 pm

    frate asta mai este server sau ce este nu am facut nimic si iar am luat ban cica pentru amenitare vreau sa vad printu unde am amenitat si aseroma ma injurat uite print BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Screen_05_08-11_030000 uite inca una BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Screen_05_08-11_040001 si mai am una BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Screen_05_08-11_040002 va rog sa va uitati cu atentie si sa nu mai dea ban pe nedrept si vreau sa vad printu unde am amenitat cu ban
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de Aspirit Joi Mai 08, 2008 2:53 pm

    Dolce este admin. EL a zis pa Screw!!! Eu nu te-am mai banat dupa ce te-a debanat TAXIMAN! Vezi cu acuzatiile astea, ca nu e frumos ce faci!
    sCr3w
    sCr3w
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : BanaT iar pe nedrept de catre aspirite 7510
    Data de inscriere : 07/05/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de sCr3w Joi Mai 08, 2008 4:05 pm

    da frate si atunci de ce scrie la lista de banati numele tau deci u mai banat si gata
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de Aspirit Joi Mai 08, 2008 4:29 pm

    http://taximu.net/plangeri-f74/scr3w-pk-admin-t2053.htm --- ia arunca tu o privire aici. Iti place? Acum, eu nu ti-am mai dat ban, dupa ce te-a debanat TAXIMAN, dar...considerand ce ai facut, si tinand cont de regula de mai jos...consider ca 10 zile e bine cat ai ban-ul.

    Comportamentul necorespunzator fata de admini / gm (aici sunt incluse mistourile si glumele deplasate, refuzul de a da ok la trade initiat de un GM, deranjarea eventurilor etc ) se va pedepsi cu 10 pana la 40 zile, in functie de decizia respectivului admin.
    sCr3w
    sCr3w
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : BanaT iar pe nedrept de catre aspirite 7510
    Data de inscriere : 07/05/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de sCr3w Joi Mai 08, 2008 5:17 pm

    aratami printul facut cand am facut eu pk si lasa vrajeala asta aratami printu nu ma mai aburi u pe mine atata
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de Aspirit Joi Mai 08, 2008 5:21 pm

    1. Vezi cum vorbesti, ca nu am citit aceleasi carti, nu ne-am tras de sireturi, si nici de ce avem intre picioare.
    2. http://taximu.net/plangeri-f74/scr3w-pk-admin-t2053.htm uite aici. Daca nu merge sa dai click pe el, poti sa il copieze in Link Bar, de la Browser-ul tau.
    3. Mai pusesem odata link-ul.
    sCr3w
    sCr3w
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : BanaT iar pe nedrept de catre aspirite 7510
    Data de inscriere : 07/05/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de sCr3w Joi Mai 08, 2008 5:45 pm

    nu merge ma baga id meu de mess si dami printul pe mess uite id littleman67littleman67
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : BanaT iar pe nedrept de catre aspirite 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de TAXIMAN Joi Mai 08, 2008 7:11 pm

    Tu de fapt ai ban pt pk admin facut pe Dolce dar din cauza ca nu am sters eu ieri aparea tot vechiul ban. Si am o rugaminte la voi(ma refer la toti) Nu mai sunati sa va scot banurile pentru ca eu nu am acces la server de pe telefon .Pt orice problema exista e-mail si forum.In fiecare seara cand ajung acasa eu intru si pe forum si citesc si e-mailurile si le rezolv.
    Scr3w banul tau ramane pt ca se vede clar in printul pus de Aspirits cum ai facut pk pe Adminul Dolce!

    Continut sponsorizat


    BanaT iar pe nedrept de catre aspirite Empty Re: BanaT iar pe nedrept de catre aspirite

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 6:26 am