TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Banat pe nedrept de catre AspiriTe

    sCr3w
    sCr3w
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : Banat pe nedrept de catre AspiriTe 7510
    Data de inscriere : 07/05/2008

    Banat pe nedrept de catre AspiriTe Empty Banat pe nedrept de catre AspiriTe

    Mesaj Scris de sCr3w Mier Mai 07, 2008 2:20 pm

    am luat ban pe nedrept cica pentru amenitare cu ban da recunosc ma injurat omuLuiDmZ si eu ce vroiai sai fac iam zis sa nu mai injure ca ia ban atata tot uite print aici si ala care la pus ei nici nu merge [img]Banat pe nedrept de catre AspiriTe Screen_05_06-14_020002[/img] si mai am Banat pe nedrept de catre AspiriTe Screen_05_06-14_020004 asa ca va rog eu mult sami scoateti banu ca nu are rost va rog frumos las la aprecierea voastra sau la aprecierea unui admin cu experienta sI votati pentru taximu ca merita
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    Banat pe nedrept de catre AspiriTe Empty Re: Banat pe nedrept de catre AspiriTe

    Mesaj Scris de Aspirit Mier Mai 07, 2008 6:09 pm

    Eu nu sunt incompetent, cum lasi tu de inteles, ci tu nu ai citit regulamentul, si esti neglijent. Ai grija cum te adresezi unui admin. Totusi, acest gen de limbaj nu este acceptat de nicio culoare pe TaxiMu, de aceea OmulLuiDmZ, este banat, pe o perioada de 5 zile pentru limbaj. Nu pot da mai mult, din motiv ca nu stiu daca a fost provocat.
    Ai noroc ca te-a debanat TAXIMAN, caci, daca vedeam eu primul plangerea ta, banat ramaneai, caci nu se vede printul la maxim. Nu il ai. Deci, nu stim cu siguranta daca tu ai provocat ceva, si nu ai vrut sa apara. End of Story.

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 6:37 am