TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    2 propuneri...

    Killer
    Killer
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 183
    Data de inscriere : 13/04/2008

    2 propuneri... Empty 2 propuneri...

    Mesaj Scris de Killer Sam Mai 03, 2008 9:04 pm

    Sal.Am venit cu 2 propuneri in speranta ca ele vor ajuta serverul.
    1.Prima propunere ar fi sa se infiinteze o regula in care sa nu fie voie PK in LT.Deoarece acolo exista un spot f bun iar aia mari vin peste cei mici si le fak PK...In loc sa ii lase sa creasca si ei ucm pot la spot vin si ii omoara.(din cauza asta ajung si la propunerea 2)
    2.A doua propunere ar fi sa se mai faca macar un spot la fel ca cel din LT astfel k oamenii sa nu se mai bata aiurea pentru el si sa poata creste fara a face PK pe altii.
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    2 propuneri... Empty Re: 2 propuneri...

    Mesaj Scris de Sharck Sam Mai 03, 2008 9:22 pm

    Killer a scris:Sal.Am venit cu 2 propuneri in speranta ca ele vor ajuta serverul.
    1.Prima propunere ar fi sa se infiinteze o regula in care sa nu fie voie PK in LT.Deoarece acolo exista un spot f bun iar aia mari vin peste cei mici si le fak PK...In loc sa ii lase sa creasca si ei ucm pot la spot vin si ii omoara.(din cauza asta ajung si la propunerea 2)
    2.A doua propunere ar fi sa se mai faca macar un spot la fel ca cel din LT astfel k oamenii sa nu se mai bata aiurea pentru el si sa poata creste fara a face PK pe altii.


    nu cred ca se va pune aceasta regula pt ca in LT nu exista self-defence, deci nush cum ai avea dovada ca te-a omorat
    Killer
    Killer
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 183
    Data de inscriere : 13/04/2008

    2 propuneri... Empty Re: 2 propuneri...

    Mesaj Scris de Killer Sam Mai 03, 2008 10:20 pm

    hmmmm e ink un bug? cv...si a doua?
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    2 propuneri... Empty Re: 2 propuneri...

    Mesaj Scris de Sharck Sam Mai 03, 2008 10:40 pm

    Killer a scris:hmmmm e ink un bug? cv...si a doua?


    nu e nici un bug. pe orice serv de mu joci in LT nu va aparea self-defence. iar in leg cu a 2-a propunere, taxi a spus ca sunt destule spoturi si ca nu mai sunt necesare altele. app spot ca in LT gasesti in icarus Very Happy

    Continut sponsorizat


    2 propuneri... Empty Re: 2 propuneri...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 10:51 am