TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta!

    elemenTaL
    elemenTaL
    Junior
    Junior


    masculin
    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta! Empty Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta!

    Mesaj Scris de elemenTaL Dum Ian 13, 2008 4:43 pm

    Salut! Deci uitete care e problema mea, eram cu caracterul fratelui meu, Darckin prin lorencia, deodata am vazut ca cineva se juca cu caracterul meu care e pe alt cont-( elemenTaL ) Am intrebat cine este shi ce cauta pe caracterul meu, dar nu mia raspuns, a plecat din lorencia shi la PM nu raspundea. As vrea sati mai zic ca nu intrasem pe cont de vreo saptamina, nu prea aveam timp sa joc. Ei bine, am incercat mai apoi sa intru pe cont dar imi zicea ca e greshita parola. Shi pe site am incercat dar tot aceeashi problema. Crad ca mia fost furat contul! Te rog marius daca poti face ceva sa imi inapoezi contul, daca da iti multumesc, daca nu bye bye. Pe cont aveam mai important un set dragon full pe care mi lai dat ca team crescut cu STyLoo odata, la eventul pe care il faceam, shi un set legendary dsr+dd+ref...mai erau lucruri dar nu asha de importante. Mercy de atentzie.
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta! 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta! Empty Re: Pt TAXIMAN...daca ma poate ajuta!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Dum Ian 13, 2008 6:40 pm

    Ip-ul de pe care sa intrat pe contul tau mai are inca 38 de conturi deci s-ar putea sa fie de la o sala de net.Eu oricum acuma am blocat ip-ul si acuma caut setul tau pe toate conturile astea.Ca sa poti intra din nou pe cont trimite-mi un email cu datele contului si noua parola pe care o vrei si gata se rezolva totul.Iti voi gasi si setul si ti-l voi pune iar acel ip ramane banat cred eu forever.

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:23 am