TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 02, 2008 10:19 pm

    taxi petreBK adminu mi-a furat toate itemele......a zis sa am incredere in el... ca doar e admin de treaba... si ma golit de tot dar absolut tot ... eu cred ca merita sa-i iei adminu pentru totdeauna..chiar dak eu nu mai am niumik dar barimi fa dreptate Crying or Very sad ..iti multumesc pentru intelegere Crying or Very sad
    anonim_xxl
    anonim_xxl
    Membru de top
    Membru de top


    Numarul mesajelor : 599
    Varsta : 36
    Localizare : anonim
    Respectarea regulilor : taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: 10010
    Data de inscriere : 09/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de anonim_xxl Dum Mar 02, 2008 10:25 pm

    Ai poza cu Dovada ? daca da Posteaz-o !

    Exclamation Fara Poza, nu poti face nimic
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 02, 2008 10:57 pm

    daca nu ne arati dovezi.. ai postat degeaba, k nu intereseaza pe nimeni si nu se uita nimeni daca nu apar si dovezile
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de StrongBK Lun Mar 03, 2008 10:45 am

    Smile) EU ? Poate cineva te-a prostit si sa dat drept "mine" Smile Eu nu as face asta in nici un caz Smile Si daca ai ssurile hai punele sa le vad Razz
    Eu oricum am tot ce imi trebe asa ca... Razz
    KILLER_TEK
    KILLER_TEK
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 353
    Varsta : 34
    Localizare : HeLL
    Data de inscriere : 15/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de KILLER_TEK Lun Mar 03, 2008 6:01 pm

    StrongBK a scris:Smile) EU ? Poate cineva te-a prostit si sa dat drept "mine" Smile Eu nu as face asta in nici un caz Smile Si daca ai ssurile hai punele sa le vad Razz
    Eu oricum am tot ce imi trebe asa ca... Razz



    hmmm incep sa ma sec dar mnoah Shocked Shocked CUM SA SE DEA CINEVA DREPT TU CAND NIMENI NU-TI STIE PAROLA :x SI SCHEMA CU SS-URILE PARCA E O DOVADA CA MINTI FIINDCA STIU CA DACA AS FI FOST EU IN LOCUL TAU ASA AS FI FAKUT SI EU
    Dolce
    Dolce
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 53
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 09/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty aaa

    Mesaj Scris de Dolce Lun Mar 03, 2008 6:10 pm

    pai dak zici ca s a dat cineva drept tine inseama ca ai dat la cineva acountu si meriti sa ramai fara admin ... deoarece contu cu adminu nu ai voie sa l dai ...
    KILLER_TEK
    KILLER_TEK
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 353
    Varsta : 34
    Localizare : HeLL
    Data de inscriere : 15/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de KILLER_TEK Lun Mar 03, 2008 6:11 pm

    Dolce a scris:pai dak zici ca s a dat cineva drept tine inseama ca ai dat la cineva acountu si meriti sa ramai fara admin ... deoarece contu cu adminu nu ai voie sa l dai ...



    si astai o optiune dolce Very Happy
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty RE

    Mesaj Scris de StrongBK Lun Mar 03, 2008 6:16 pm

    Manilor daca ma credeti bine daca nu nu!!! , Mie nu imi trebuie itemele lu nimeni pt ca nu am ce sa fac cu el(am set full DK, 2 daybrak, 1 scut full,Set ful Bone, set ful pt DL) ce imi trebe setu lui?? vreau sa imi arate si mie un screen!!Si daca el imi arata screenu ala ca eu am luat ceva de la el nu imi mai trebe admin si nimik si gata, mam saturat sa ma cert cu copi care se trezesc din senin sa dea vina pe mine asa...., si in legatura cu "era cineva care sa dat drept eu" ce nu poate sa aiba acelasi nume ca si mine numai ca cu litere diferite(de tipar sau de mana)....sau cine stie ce are cu mine
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Mar 03, 2008 8:46 pm

    nu ne intereseaza parerile personale , n`are screen deci strong e nevinovat , data viitoare jandarm iei nefondata pt acuzatzii false

    caz inchis..sa nu va mai aud k va datzi cu parerea k ce`ar trebui sa patzeasca sau mai stiu eu ce alte timpenii, cind o sa va intrebe cineva atunci sa deschidetzi gura pina atunci shht!

    Continut sponsorizat


    taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry: Empty Re: taximan citeste...... poate ma poti ajuta cu ceva:cry:

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 3:48 am