TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+7
SubZero
SpikeBoy
Judge
JandarMBK
bossutm
Sgc
Tzapul
11 participan?i

    buna-probleme cu punctele

    Tzapul
    Tzapul
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 4
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 14/09/2009

    buna-probleme cu punctele Empty buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Tzapul Lun Sept 14, 2009 9:19 pm

    am vazut k numai pot trece peste pragul de 100 de rr...si m-am gandit k dak numai pot creste am zis sa imi bag pctele in totalitate si am bagat cate un punct in plus la strenght , agility , si energy...rog pe cineva dak poate sa ma ajute cu aceasta chestie...sa imi scoateti cate un punct de la am scris mai jos >>>


    cont : Versace
    1 punct strenght
    1 punct agility
    1 punct energy

    Va multumesc ,
    Anticipat
    bow
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Sgc Mier Sept 16, 2009 9:56 am

    Asta poate Rezolva doar Ownerul serverului.

    Daca se ajunge chiar asa repede la maximul de reseturi as propune initierea Grand Resetului.

    Astept pareri!!!
    bossutm
    bossutm
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 1
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 7510
    Data de inscriere : 01/08/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de bossutm Mier Sept 16, 2009 11:37 am

    eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .
    JandarMBK
    JandarMBK
    Membru Senior
    Membru Senior


    masculin
    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 32
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 2510
    Data de inscriere : 29/01/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de JandarMBK Mier Sept 16, 2009 1:55 pm

    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    De acord cu ce a spus bosuuTM 90% din ce a spus are dreptate
    Judge
    Judge
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 219
    Varsta : 36
    Localizare : resita
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 07/04/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Judge Mier Sept 16, 2009 2:04 pm

    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    Tocmai de aia multi au renuntzat la aceasta comunitate,totala dreptate iti dau,noi ca suntem vechi si care am donat mult pt server suntem prosti vazuti ce sa faci,nui bai,eu cred ca trebuie sa avem putina apreciere.Taximan si cu Sgc au fost si vor fi pentru mine cei mai buni si cei mai corecti,bine asta datorita si varstei care o au.Dar totusi e bine ca a ramas taximu in viata.
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de SpikeBoy Mier Sept 16, 2009 3:05 pm

    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    atata timp cand acel necunoscut are experienta si stie sa lucreze in domeniu de ce sa nu ii se ofere o sansa?
    si de ce va legati majoritatea de Diabolik macar el a facut un server ca daca nu facea el serverul nu stiu daca il mai facea cineva si toti ziceati... vaiiii ca vreau sa joc mu Neutral
    SubZero
    SubZero
    Banned
    Banned


    masculin
    Numarul mesajelor : 569
    Varsta : 27
    Localizare : Caras-Severin....bocsa
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 27/07/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de SubZero Mier Sept 16, 2009 3:11 pm

    DeAcord cu BosuTM si cu judge.... mai ales ca am dat 120 de lei pentru admin si alte iteme acu ce ... fara admin fara nimik....
    -esc-
    -esc-
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1014
    Varsta : 34
    Localizare : Constanta
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 14/01/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de -esc- Mier Sept 16, 2009 3:14 pm

    SpikeBoy a scris:
    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    atata timp cand acel necunoscut are experienta si stie sa lucreze in domeniu de ce sa nu ii se ofere o sansa?
    si de ce va legati majoritatea de Diabolik macar el a facut un server ca daca nu facea el serverul nu stiu daca il mai facea cineva si toti ziceati... vaiiii ca vreau sa joc mu Neutral
    Deci in primul rand trebuie sa fim recunoscatori pentru ce a facut Diabolik insa eu ii sustin pe cei care au postat in acest thread si cred ca ar trebui ca serverul sa fie pus pe un Host mult mai performant decat cel actual pentru o mai buna functionare a serverului...Nu stiu cati dintre voi intampina probleme pe server dar eu personal am un lag infernal mai ales cand se aduna 10-20 de playeri este insuportabil si de aceea am renuntat la jucat.
    Nu vreau sa dau cuiva explicatii dar, pentru cei ce se grabesc sa acuze n-as vrea sa las loc unor interpretari gresite


    SubZero a scris:DeAcord cu BosuTM si cu judge.... mai ales ca am dat 120 de lei pentru admin si alte iteme acu ce ... fara admin fara nimik....

    Stiu ca aparent nu este normal cum sunt tratati cei care au donat ajutand serverul..insa in viata nu totul este corect.
    Rapper
    Rapper
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 197
    Data de inscriere : 07/12/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Rapper Mier Sept 16, 2009 3:42 pm

    -esc- a scris:
    SpikeBoy a scris:
    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    atata timp cand acel necunoscut are experienta si stie sa lucreze in domeniu de ce sa nu ii se ofere o sansa?
    si de ce va legati majoritatea de Diabolik macar el a facut un server ca daca nu facea el serverul nu stiu daca il mai facea cineva si toti ziceati... vaiiii ca vreau sa joc mu Neutral
    Deci in primul rand trebuie sa fim recunoscatori pentru ce a facut Diabolik insa eu ii sustin pe cei care au postat in acest thread si cred ca ar trebui ca serverul sa fie pus pe un Host mult mai performant decat cel actual pentru o mai buna functionare a serverului...Nu stiu cati dintre voi intampina probleme pe server dar eu personal am un lag infernal mai ales cand se aduna 10-20 de playeri este insuportabil si de aceea am renuntat la jucat.
    Nu vreau sa dau cuiva explicatii dar, pentru cei ce se grabesc sa acuze n-as vrea sa las loc unor interpretari gresite


    SubZero a scris:DeAcord cu BosuTM si cu judge.... mai ales ca am dat 120 de lei pentru admin si alte iteme acu ce ... fara admin fara nimik....

    Stiu ca aparent nu este normal cum sunt tratati cei care au donat ajutand serverul..insa in viata nu totul este corect.



    sustinere totala escape judge bosutm jandarm subzero
    -esc-
    -esc-
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1014
    Varsta : 34
    Localizare : Constanta
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 14/01/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de -esc- Mier Sept 16, 2009 4:22 pm

    SpikeBoy a scris:
    bossutm a scris:eu propun sa refaci un sv sgc deoarece Diabolik fara suparare dar e cam Expert neavand conditii pentru o buna functionare a serverului de aceea sv are lag buguri exp mare fulluri rapid pacat de renumele serverului Very Happy

    PS;daca te uiti la recrutare staff el da o sansa aproape oricarui necunoscut sa faca parte din staff si acces la sv .

    atata timp cand acel necunoscut are experienta si stie sa lucreze in domeniu de ce sa nu ii se ofere o sansa?
    si de ce va legati majoritatea de Diabolik macar el a facut un server ca daca nu facea el serverul nu stiu daca il mai facea cineva si toti ziceati... vaiiii ca vreau sa joc mu Neutral

    Dau drept exemplu comunitatile populate.Tu vrei sa imi spui ca acolo esti integrat in stafful tehnic doar daca esti in "domeniu" specific fara niciun aport pe forum/server?.Eu cred ca in astfel de comunitati criteriul de selectie este diferit(activitate,vechime,incredere etc.).O astfel de comunitate este si TaxiMu si din acest motiv presupun ca a venit aceasta critica legata de modul de selectie.

    PS:Scz de double-post insa nu am putut edita mesajul anterior
    Admin
    Admin
    TaxiMu Guardian
    TaxiMu Guardian


    Numarul mesajelor : 104
    Data de inscriere : 05/08/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Admin Mier Sept 16, 2009 6:11 pm

    ACEST TOPIC MA CALCAT PE NERVI CHANGES WILL COME!
    Admin
    Admin
    TaxiMu Guardian
    TaxiMu Guardian


    Numarul mesajelor : 104
    Data de inscriere : 05/08/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Admin Mier Sept 16, 2009 6:18 pm

    UPDATES : FUCK DONATIONS MA CALCA PE NERVI , ACEL LUCRU ERA SA AJUTATI SERVERUL PE MOMENET, NU L-ATI AJUTAT PE TAXIMU ATI AJUTAT SERVERULDE ATUNCI , JUDGE SI TOT CEILALTI CARE ZIC CA AU DAU 1 MILION PE ADMIN ,VOI CREDETI CA EU AM MANCAT O BOMBOANA DIN BANI AIA?


    ASEMENEA PLAYERI NU AU CE CAUTA IN STAFFUL TAXIMU.
    Judge
    Judge
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 219
    Varsta : 36
    Localizare : resita
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 07/04/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Judge Mier Sept 16, 2009 6:29 pm

    [Banat Permanent]

    la revedere
    SubZero
    SubZero
    Banned
    Banned


    masculin
    Numarul mesajelor : 569
    Varsta : 27
    Localizare : Caras-Severin....bocsa
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 27/07/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de SubZero Joi Sept 17, 2009 12:29 pm

    Da asta ii si bataie de joc deja......No comment!
    Dupa ce dam bani pentru comunitate voi ziceti ca nici n-aveti ce face cu ei .... apai atunce ce .... ati mai pus donatiile?
    Nici macar un rank mai asa de bun simt dar nimic...
    Admin
    Admin
    TaxiMu Guardian
    TaxiMu Guardian


    Numarul mesajelor : 104
    Data de inscriere : 05/08/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Admin Joi Sept 17, 2009 1:12 pm

    SUbZero mi-ai dat MIE vrun ban?
    SubZero
    SubZero
    Banned
    Banned


    masculin
    Numarul mesajelor : 569
    Varsta : 27
    Localizare : Caras-Severin....bocsa
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 27/07/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de SubZero Joi Sept 17, 2009 1:17 pm

    nu dar am dat la taximan! deci ownerul si acum ati facut alt srv aia nu conteaza tot srv de la TaxiMu ii nu?
    Faceti alta comunitate! dar eu stiu ca am donat pentru aceasta comunitate si macar din bun simt ar trebui sa primesc admin...
    Edit:
    Ati uitat ce a spus taximan? Macar putin respect
    Taximan zicea ca cei care comanda admin il au pe viata
    Tzapu
    Tzapu
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 1
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 11/09/2009

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Tzapu Joi Sept 17, 2009 1:41 pm

    aici v-ati gasit sa va certati...mie cine imi scoate punctele??la Buciifalus v-ati putut uita la mine ba...cat va ia sa imi scoateti 3 puncte...? chop
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : buna-probleme cu punctele 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de SpikeBoy Joi Sept 17, 2009 1:48 pm

    SubZero a scris:nu dar am dat la taximan! deci ownerul si acum ati facut alt srv aia nu conteaza tot srv de la TaxiMu ii nu?
    Faceti alta comunitate! dar eu stiu ca am donat pentru aceasta comunitate si macar din bun simt ar trebui sa primesc admin...
    Edit:
    Ati uitat ce a spus taximan? Macar putin respect
    Taximan zicea ca cei care comanda admin il au pe viata

    subzero... o sa fiu direct si scurt... TACI !!! daca nu ai observat TaxiMan nu prea mai e prin preajma asa ca? alt host, alt server, alte reguli, alti oameni.... nu te mai plange si tu atata , atata cearta pentru nimic... dia pana ce dai wipe la puncte scoatei alea 3 puncte la Tzapu...

    in concluzie closed

    Continut sponsorizat


    buna-probleme cu punctele Empty Re: buna-probleme cu punctele

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 10:27 pm