TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK

    perta
    perta
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 27
    Respectarea regulilor : TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK 2510
    Data de inscriere : 27/01/2009

    TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK Empty TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK

    Mesaj Scris de perta Mier Mar 04, 2009 12:34 am

    TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK Screen022800430002.thsi urmeaza:))TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK Screen022800420000.thsi urmeaza Smile)TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK Screen022800420001.th deci trageti voi concluzia marele admin Shark & Radu tot aia e un mare om distrus pe viata fara scoala si lipist de educatie sincer eu daca asi fi an locu parintilor lu lasi da la un plasament de copii lipsiti de bun simt anfine drageti voi concluzia cine e pe taximu admin Smile))))))) lol! va dati seama cine e admin pfoaiii am ramas fara cuvinte ms papa dar totusi are o lista pusa pe forum , deci e un mare derbedeu si un mare om prost fara educatie adminpower closed closed closed closed TOTUSI SE POATE SI FARA EL SA ANCERCAM MACAR va multumest si nu uitati iubiti taximu e frumos si e pacat ca un derbedeu din asta sa distruga tot va multumesc si va iubesc pa pa welcome baned baned baned baned baned baned ban? ban? ban? adminpower adminpower adminpower Nervos
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK Empty Re: TAXIMAN UITE MARELE ADMIN RADU ZIS SHARK

    Mesaj Scris de Sharck Mier Mar 04, 2009 12:51 am

    1. dak vrei sa ti se ia in considerare plangere posteaza conform regulei de postare.
    2. Radu nu va fii nici o data ca mine. closed

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 6:41 am