TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+8
Faceline
Cladya
-esc-
Sharck
JandarMBK
Aspirit
HellGuard
Dopu
12 participan?i

    [Propunere] [ 2000 Credite]

    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Dopu Joi Feb 26, 2009 11:58 pm

    As propune in loc de >>1000 CREDITE..sa fie >>2000 CREDITE...deoarece se face greu 350 RESETURI....si in al doilea rand...cu 1000 credite nu cumperi nici un set complect...dar cu 2000 poti cumpara...Astept pareri de la Administratori...Multumesc grin
    HellGuard
    HellGuard
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 33
    Localizare : Undeva in balcani
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] Banat10
    Data de inscriere : 10/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de HellGuard Vin Feb 27, 2009 3:22 pm

    Dar nu vrei tu sa fie in loc de 1000, 99999999999 de credite ?
    Dupa ce ca exp e extrem de mare...drop numai zic,serveru plin de noobi care nu au nici o treaba cu muonline care ameninta in stanga si in dreapta (si aici sunt cativa dintre veteranii acestei comunitati care stiu la cine ma refer) si pe de asupra au si admine (la momentul actual crek is pe putin 30 de admini...) seturi full din fiecare,sincer de asta numai are nici un farmec acest joc...
    Vine unu cu propunere de exp altu de drop altu de credite altu cu numai stiu eu ce se ajunge sa se faca 5 caractere full intro zii cu tot cu set.
    Nu mai bine ati face voi o propunere ca in loc sa se mareasca creditele pt grand reset sa se mai scada?
    Nu mai bine ati face voi o propunere ca in loc de exp asta care este enorm sa fie sub 100?
    Da ma rog...daca voua asa va place sa faceti full intro zi si pe urma sa nu aveti ce face prb voastra.
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Aspirit Vin Feb 27, 2009 4:41 pm

    Agreez tot ce a spus HellGuard.
    Vreti cam multe, dupa ce ca deja vi se ofera MULT prea multe.
    Eu raman la ideea mea ca drop-ul ar trebui sa fie sub 60%, si XP sub 100.
    Iar pt. Grand Reset sa se ofere doar 100 de credite.
    Care mai e farmecul?
    Niciunul.
    CONTRA TOTAL!
    JandarMBK
    JandarMBK
    Membru Senior
    Membru Senior


    masculin
    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 32
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 2510
    Data de inscriere : 29/01/2009

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de JandarMBK Vin Feb 27, 2009 4:54 pm

    Ayame Kiyoshi a scris:Agreez tot ce a spus HellGuard.
    Vreti cam multe, dupa ce ca deja vi se ofera MULT prea multe.
    Eu raman la ideea mea ca drop-ul ar trebui sa fie sub 60%, si XP sub 100.
    Iar pt. Grand Reset sa se ofere doar 100 de credite.
    Care mai e farmecul?
    Niciunul.
    CONTRA TOTAL!


    Are dreptate Ayeme

    Contra !
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Dopu Vin Feb 27, 2009 4:56 pm

    Auzi aicia nu e vorba de EXP..ci doar am propus 2000 credite in loc de 1000...dupa ce ca faci 1 reset in 2 zile...daca nu te ajuta nimeni si ai 0 reseturi...si inca ceva daca tu crezi HellGuard ca faci full puncte intro saptamana esti TARE...dar nu este asa...si daca TAXIMAN va face EXP de 70-80 cine ar mai juca pe EXP asta...sa fim seriosi..multi cauta svr cu EXP mare..eu zic ca e bun EXP asta...dar 350 reseturi le faci in 6 luni deci e mult sa faci 350 reseturi..si putine credite .... closedeyes si in plus de asta sar pune multi sa faca 350 reseturi....si nu sar mai plictisi de MU
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Sharck Vin Feb 27, 2009 5:01 pm

    dopu a scris:Auzi aicia nu e vorba de EXP..ci doar am propus 2000 credite in loc de 1000...dupa ce ca faci 1 reset in 2 zile...daca nu te ajuta nimeni si ai 0 reseturi...si inca ceva daca tu crezi HellGuard ca faci full puncte intro saptamana esti TARE...dar nu este asa...si daca TAXIMAN va face EXP de 70-80 cine ar mai juca pe EXP asta...sa fim seriosi..multi cauta svr cu EXP mare..eu zic ca e bun EXP asta...dar 350 reseturi le faci in 6 luni deci e mult sa faci 350 reseturi..si putine credite .... closedeyes si in plus de asta sar pune multi sa faca 350 reseturi....si nu sar mai plictisi de MU


    Stai linistit ca or fost playeri care in 3 zile si-au facut full, si sunt destui care sunt maniaci de rr. eu sunt CONTRA
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Dopu Vin Feb 27, 2009 5:38 pm

    Fac pariu ca nu faci in 3 zile full Razz
    -esc-
    -esc-
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1014
    Varsta : 35
    Localizare : Constanta
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 14/01/2009

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de -esc- Vin Feb 27, 2009 6:51 pm

    Contra lol!
    HellGuard
    HellGuard
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 33
    Localizare : Undeva in balcani
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] Banat10
    Data de inscriere : 10/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de HellGuard Vin Feb 27, 2009 8:59 pm

    dopu a scris:Auzi aicia nu e vorba de EXP..ci doar am propus 2000 credite in loc de 1000...dupa ce ca faci 1 reset in 2 zile...daca nu te ajuta nimeni si ai 0 reseturi...si inca ceva daca tu crezi HellGuard ca faci full puncte intro saptamana esti TARE...dar nu este asa...si daca TAXIMAN va face EXP de 70-80 cine ar mai juca pe EXP asta...sa fim seriosi..multi cauta svr cu EXP mare..eu zic ca e bun EXP asta...dar 350 reseturi le faci in 6 luni deci e mult sa faci 350 reseturi..si putine credite .... closedeyes si in plus de asta sar pune multi sa faca 350 reseturi....si nu sar mai plictisi de MU
    La exp care este acuma...faci si in 3 zile nu intro saptamana:))
    Dar totusi gandeste si tu,dupa ce ca jocul nu prea mai este jucat sau ma rog poate ma insel,farmec nu prea mai are cel putin eu asa consider...era interesant cand a aparut prin 2003-2004 pe atunci ma apucasem pe un server din care face parte comunitatea RDS, Diabolik si Adyy stiu la ce server ma refer.
    Dupa ce ca inafara sa pui un clicker si tu sa te duci sa iti faci treaba pana dai rr alta treaba nai...nu va ajung nici creditele..be serious man macar arata lucru daca exp nu o sa se scada.
    Si cat despre exp...crezi tu ca dak ajunge la 60-70 nu o sa mai joace nimeni..ba cred ca din contra serverul o sa se umple de jucatori cu experienta si aici ma refer la veteranii jocului.
    LE:Si pentru TAXIMAN un mesaj.
    Omule laso putin mai moale cu toate eventurile astea gen votezi primeste credite dai rr credite...mai ai putin si le dai credite si pe faptu ca intra pe server si nu fac altceva decat sa frece un amarat de mouse.
    Nu ma lua in nume de rau,eu tiam spus chestia pt a incerca sa ajut serverul de mu nicidecum in dusmanie.
    Cladya
    Cladya
    Asistent MU
    Asistent MU


    feminin
    Numarul mesajelor : 103
    Varsta : 35
    Localizare : Timisoara™
    Data de inscriere : 04/11/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Cladya Sam Feb 28, 2009 3:49 am

    lol! lol! lol! HellGuard deci dak u crezi ca in 3 zile te faci fulll te inseli amarnic ceuameni eu joc de cand so dat rr db (cei drept mai mult afk ca nu puteam sa stau la comp Axe ) iar eu nici acum nus full Baby deci vreau sa te vad pe u ca te faci full in 3 zile binenteles fara party smiles si dak u gasesti spoturi libere esti si mai tare chair

    Dar cu Propunere lu Dopuu sunt CONTRA aveti full, ce va mai trebe sa umplem iar servaru ?? Iar cu reseturile sti bine cai concurena cel putin din partea mea ( daka ma lasa D3nisa wub wub wub )
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Dopu Sam Feb 28, 2009 4:21 am

    Atuncia de ce mai este Grand Reset..sal scoata...daca nu e bine asa...daca cineva se chinuie sa faca 350 reseturi..este bucuros ca primeste 1000 sau 2000 credite..si daca am full imi mai strica inca unul...pot sa fac de 10 ori Grand Reset si sa primesc credite cat timp este....deci asta e parerea mea...si sa sti ca svr nu se umple asa rpd de fuluri...le trebuie mult sa faca 350 reseturi Smile))
    HellGuard
    HellGuard
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 33
    Localizare : Undeva in balcani
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] Banat10
    Data de inscriere : 10/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de HellGuard Sam Feb 28, 2009 10:56 am

    dopu a scris:Atuncia de ce mai este Grand Reset..sal scoata...daca nu e bine asa...daca cineva se chinuie sa faca 350 reseturi..este bucuros ca primeste 1000 sau 2000 credite..si daca am full imi mai strica inca unul...pot sa fac de 10 ori Grand Reset si sa primesc credite cat timp este....deci asta e parerea mea...si sa sti ca svr nu se umple asa rpd de fuluri...le trebuie mult sa faca 350 reseturi Smile))
    E nu se umple...si pun pariu ca cel putin 10% din server se folosesc de anumite buguri din webshop ca sa faca credite.
    Si nu am auzit pe nici un admin nici macar pe taxi sa fi prins pe vre unu care umbla cu asa ceva.
    1 la mana ar fi partea cu votu...foloseste proxy si imd isi schimba ip si voteaza
    Sau dak are o placa de retea model nou si are ip fix 89.xx.xxx.xxx iti poate schimba macul cu un alt ip din retea inclusiv macul...si iar aceasi poveste cu proxyul.
    Faceline
    Faceline
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 30
    Localizare : Oradea
    Data de inscriere : 24/02/2009

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Faceline Lun Mar 09, 2009 10:37 pm

    Eu sincer sunt de acord cu propunerea de 2000 credite . Unii merg si la munca si au si alte treburi in afara de a se juca TaxiMU ! Aceste persoane trebuie sa astepte 4 luni sa faca aproape 350 rr ca apoi din 1000 credite sa nu cumpere nimica ? Eu sunt : clap santaPENTRU
    StreetKing
    StreetKing
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 409
    Varsta : 37
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 28/09/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de StreetKing Mar Mar 10, 2009 4:49 am

    eu sunt contra cu creditele
    pe acc meu am in total 160 rr adunate la un loc si dak vroiam sa fac 350 in maxim 2 luni le aveam facute. deci voua va trebuie exp 9999 sa puteti da 1 rr in 5 min sa faceti 350 in 5 zile? oricum am vazut ca jumatate de server este plin de full-uri si nu ma refer la cei ce avem seturi cumparate ci la restul pentru ca si acum de ex: robinson a fost prins ca dadea seturi full pe moca si a luat ban pe acc. si-a facut alt acc si a zis k o sa continue sa voteze si sa isi faca credite. pentru ca ce a pierdut poate sa isi faca inapoi in 2-3 zile. deci el continua sa dea seturi full si cei ce le primesc isi pun intrebarea: oare eu de ce am ban pe acc? lol! dots
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mar Mar 10, 2009 10:53 am

    HellGuard a scris:
    dopu a scris:Atuncia de ce mai este Grand Reset..sal scoata...daca nu e bine asa...daca cineva se chinuie sa faca 350 reseturi..este bucuros ca primeste 1000 sau 2000 credite..si daca am full imi mai strica inca unul...pot sa fac de 10 ori Grand Reset si sa primesc credite cat timp este....deci asta e parerea mea...si sa sti ca svr nu se umple asa rpd de fuluri...le trebuie mult sa faca 350 reseturi Smile))
    E nu se umple...si pun pariu ca cel putin 10% din server se folosesc de anumite buguri din webshop ca sa faca credite.
    Si nu am auzit pe nici un admin nici macar pe taxi sa fi prins pe vre unu care umbla cu asa ceva.
    1 la mana ar fi partea cu votu...foloseste proxy si imd isi schimba ip si voteaza
    Sau dak are o placa de retea model nou si are ip fix 89.xx.xxx.xxx iti poate schimba macul cu un alt ip din retea inclusiv macul...si iar aceasi poveste cu proxyul.

    Aici la faza cu votul te inseli.Votul este contorizat pe acc nicidecum pe ip.Poti sa schimbi tu cate ip-uri vrei insa de pe acelsai cont nu vei putea vota decat la 12 h.
    Cei care au facut mai multe conturi pentru a vota au fost prinsi(multi stiu acest lucru).Nu e greu sa dau un scan si imediat gasesc pe cei care au profitat de acest lucru din nou insa deocamdata mai astept pentru ca e vorba de prea putine credite.
    Si dopuu daca voi mari numarul de credite la gr ai face doar un singur grand reset si ti-ai lua fuluri si apoi vei spune ca e plictiseala pe server.Acest GR nu este obligatoriu .Cine vrea sa-l faca asa cum este el bine de bine cine nu vrea este alegerea lui.
    In concluzie numarul de credite nu se va mari,exp va ramane 300(nu se poate face un caracter full in cateva zile la exp asta),iar votarea pe credite este cum a zis si cladya datorita concurentei(daca nu as da nimic cred ca nici acesti playeri care sant acum nu vor mai fi)
    grAms
    grAms
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1055
    Varsta : 28
    Localizare : Intre Prut si Nistru
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 02/06/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de grAms Mar Mar 10, 2009 3:56 pm

    Taxi baga macar 5 credite pentru un vot , da asa ci 2 credite o sa dai votyri pina l batrinete si nu o sa ai credite sa te faci full Very Happy
    PoRsCh3
    PoRsCh3
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 33
    Localizare : Iasi
    Data de inscriere : 11/03/2009

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de PoRsCh3 Mier Mar 11, 2009 11:54 am

    Grams a zis ..
    Cod:
    [[Taxi baga macar 5 credite pentru un vot , da asa ci 2 credite o sa dai votyri pina l batrinete si nu o sa ai credite sa te faci full]

    Vorbeste si tu pe romana ..
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [Propunere] [ 2000 Credite] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mier Mar 11, 2009 1:58 pm

    Nu mai faceti propuneri din astea care stiti bine ca nu-si au rostul!]
    closed

    Continut sponsorizat


    [Propunere] [ 2000 Credite] Empty Re: [Propunere] [ 2000 Credite]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 6:28 am