TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent

    s1lv3r
    s1lv3r
    Junior
    Junior


    masculin
    Numarul mesajelor : 20
    Varsta : 35
    Localizare : Somewhere here...
    Respectarea regulilor : Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent 10010
    Data de inscriere : 12/01/2008

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Empty Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent

    Mesaj Scris de s1lv3r Sam Feb 23, 2008 1:50 pm

    eram cu SM cand intru in arena si imi face PK unu RobertMG.... intru cu adminul....si ii dau trace...apoi marturiseste k nici nu e contul lui....k l-a spart de la unu si k ia luat setul...

    ...asi vrea sa ii faci un IP filter si sa ii stergi contul... adika contul adevarat...

    iti postez cateva SSuri sa vezi
    primul:

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Screen022313390002ea5

    al doilea:

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Screen022313390003iu2

    al treilea:

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Screen022313400004qj1

    si ultima:



    Aici nu stiu ce vrea sa spuna...zice k ii face si un BK si un SM in 4minute...cred k are cva hack pt rruri sau SP...de acea vreau sa te rog sa ii faci un IP filter

    ms anticipatUn hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Screen022313400005zx2
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent Empty Re: Un hacker? Taxi te rog sa citesti asta urgent

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Feb 23, 2008 2:45 pm

    Deci nu i-a spart contul prin hack crede-ma ci prin simplu fapt ca probabil ia dat parola daca intradevar era altu pe acest cont.Oricum tot contul este blocat forever asta ca sa le fie invatatura de minte (ori sa nu se mai dea mari ca nush cine sant ori sa nu mai dea pasul pe la "prieteni")

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 3:54 am