TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    T 3 R M | N 4 7 0 R
    T 3 R M | N 4 7 0 R
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 31
    Localizare : Targu Mures/Dambu Pietros
    Data de inscriere : 02/06/2008

    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] Empty [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    Mesaj Scris de T 3 R M | N 4 7 0 R Sam Ian 10, 2009 6:47 pm

    Mda........ Chiar Iam zis lu Dana ce am zis Dar u ma nu vezi pe ce caracter dai ban ????
    Cer debanarea Caracterului AccELeRaT! Si sa se faca ceva cu Stret ca nu cred ca e greseala Wink
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] Empty Re: [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    Mesaj Scris de SpikeBoy Sam Ian 10, 2009 6:52 pm

    Este adevarat:

    2 AccELeRaT Jan 10 2009 5:23PM 10 Days 238 Hours limbaj StreetKing

    StreetKing trebuia sa dea ban pe AcccELeRaT, iar eu cred ca banul nu este acordat corect. AICI e plangerea
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] Empty Re: [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    Mesaj Scris de Goru Sam Ian 10, 2009 6:59 pm

    Da bine dar vad ca va invatati sa injurati de pe alte caractere. Numai ca sa ametiti adminul si sa nu primiti ban pe caracterul cu care va jucati. Las topicul deschis , mai astept pareri numai de la administratori.
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] Empty Re: [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Sam Ian 10, 2009 8:00 pm

    Este o greseala personala , caracter unbanat si streetking atentionat.


    Salutare,

    Dupa revizualizare situatie si circumstantelor banului tau , contestatia ta de ban a fost aceptata. Te rog sa citesti si sa respecti regulile serverului pentru a impiedica probleme aditionale in viitor.


    ~ Contestatie de ban aprobata

    Note : Banul tau a fost scos. Te rog sa intelegi ca motivul pentru care noi ti-am aprobat contestia de ban poate sau nu poate avea orice legatura cu continutul postului tau. Aceasta contestie de ban nu poate fi folosita ca "model" de alti jucatori pentru a "imputernici" proprile lor constati de ban, fiinca motivul aceptari acestei contestati de ban poate sa nu fie arata aici in vedea tuturor.



    Cu stima,
    TaxiMu, Staff

    Continut sponsorizat


    [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban] Empty Re: [StreeTKing]-[Nu vede pe ce caracter da ban]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 6:42 am