TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    [ Delisha] [unban]

    Dana
    Dana
    Fair play.
    Fair play.


    Numarul mesajelor : 121
    Data de inscriere : 04/09/2008

    [ Delisha] [unban] Empty [ Delisha] [unban]

    Mesaj Scris de Dana Sam Dec 20, 2008 3:44 am

    Ciao, am ban pentru ca am jignit pe..cine?? Unii admini se alinta cu "urat" sau .."x pute" e clar k nu au intentia de a se jigni reciproc, e o gluma :)eu pentru "imputzitule" 3 zile ban nu se vede in acel F4 la maxim daca a fost conflict, provocare sau gluma. Si cred ca atata timp cat nu se prezinta cel jignit (cel putin sa fie prezent in print`ul dovada) nu e jignire Deci unban Delisha sau macar raspuns Merci , ciao Smile
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : [ Delisha] [unban] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [ Delisha] [unban] Empty Re: [ Delisha] [unban]

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Sam Dec 20, 2008 9:33 am

    Salutare

    Dupa revizuirea situatie si circumstantelor banului tau , tu ori nu ai adus destule dovezi care sa proveze nevinovatia ta ori postul tau nu se "califa" pentru un ban appeal. Te rog asigurate ca citesti si respecti regulamentul serverului pentru a impediaca aceste situati in a se mai repeta in viitor


    ~ Cerere Respinsa

    Nota: Poti vizita pagina de Bannuri pentru a vedea durata si motivul (daca este nevoie)

    Decizia este finala , postare oricarui aditional topic din acest motiv este impotriva regulamentului forumului.


    Cu stima,
    TaxiMu Staff

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 8:33 am