TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului]

    StreetKing
    StreetKing
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 409
    Varsta : 37
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] 10010
    Data de inscriere : 28/09/2008

    [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] Empty [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului]

    Mesaj Scris de StreetKing Mier Dec 10, 2008 4:56 pm

    https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/ta6lwg.jpg deci am facut print, o zis ca o facut si el, i-am dat id de mess sa imi dea printul, o dat switch, intru inapoi in joc, ii zic sa imi dea printul si zice ca acum o facut ca inainte o uitat sa faca. deci el intre timp o iesit din joc si o intrat pe jocul fara hack. si dupa ce ii zic ca il postez ma mai si ameninta: https://2img.net/h/oi34.tinypic.com/2ik6ypy.jpg ii las pe cei din staff-ul TaxiMu sa decida ce este de facut cu acest caracter
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] Empty Re: [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului]

    Mesaj Scris de Sgc Mier Dec 10, 2008 5:07 pm

    Deci treaba e in felul urmator :
    1 ) : Momentan eu impreuna cu TaxiMan lucram la ceva cu care vom scapa de orice fel de Hack al clientului TaxiMu ( sper sa reezolvam pana lacapatcca 50% e rezolvat) din acest motiv va rog sa nu mai veniti aici cu suspiciuni de Speed (Hack)...
    2 ) : Eu nu vad o amenintare in cuvantul "Riscate " poate a zis-o in gluma.

    sa mai vedem si alte pareri.
    StreetKing
    StreetKing
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 409
    Varsta : 37
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] 10010
    Data de inscriere : 28/09/2008

    [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] Empty Re: [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului]

    Mesaj Scris de StreetKing Mier Dec 10, 2008 5:14 pm

    atunci ce are de ascuns? de ce nu imi da printul cand sta pe pod? si cand l-am intrebat ca ma ameninta ce o zis?: da te amenint. in fine sa mai asteptam pareri dots se pare ca nimeni nu zice nimic. Decizia mea este: BibuLord 20 zile ban pentru amenintare admin closed

    Continut sponsorizat


    [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului] Empty Re: [BibuLord] [speed hack, amenintari asupra adminului]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 8:00 pm