TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    Sasori

    Akasuna no Sasori
    Akasuna no Sasori
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 226
    Data de inscriere : 01/10/2008

    Sasori Empty Sasori

    Mesaj Scris de Akasuna no Sasori Mar Dec 09, 2008 12:29 pm

    Nume in joc: Sasori, Itachi, Hidan, Orochimaru

    Cunoscut inainte ca UberSoldat sau BloodVirus.

    Joc TaxiMu de vreo 2-3 ani. Mai nou, nu prea mai joc dar mai intru din cand in cand in joc pentru cate un event, un pk (cu DL-ul, bineinteles ^^ ) insa sunt activ la dat banuri si acum ca am Moderator pe chat pot sa ma ocup si de cei care fac reclama sau injura dimineata.

    Pai, urasc oamenii lingusitori, ipocriti si infumurati. Imi displace lipsa de respect, lipsa de cunostinte si ma dezgusta complet atitudinea de "smecher". Imi mai displac manelele dar si rock-ul, nu sunt nici de partea "manelistilor" nici de partea celor "emo", ci undeva in zona "de mjiloc". Nu imi place cand cineva incalca regulile si de obicei sunt foarte strict si dau cate un ban (corect) de fiecare data cand am ocazia.

    Pe de alta parte, sa vedem ce imi place. Pai, imi plac majoritatea filmelor bune, insa nu sunt amator de actiune, prefer Science Fiction, comedii sau uneori chiar Thriller-uri. Muzica nu prea ascult. Imi place sa ma uit la Mondenii si la Seinfeld. Sunt deasemenea un fan infocat al seriei Naruto. Si ca o informatie suplimentara, prefer cultura si inteligenta decat conditie fizica, atitudine sau aspect.

    Cate ceva despre aptitudinile mele... Cunosc destul de bine Engleza, asa-si-asa Franceza si ma straduiesc sa invat Japoneza si Germana. Sunt destul de bun la matematica, fizica, istorie si biologie. Imi displace oarecum literatura.

    NU folosesc Yahoo! Messenger din lipsa de motive bune, asa ca nu ma intrebati. Neutral

    Ce sa mai spun, nu am nicio legatura nici cu TaximuCs nici cu partea de FIFA '08 a comunitatii.

    ~ Toate cele bune, Maestrul Papusar

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:20 pm