TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Akasuna no Sasori
    Akasuna no Sasori
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 226
    Data de inscriere : 01/10/2008

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de Akasuna no Sasori Joi Dec 04, 2008 9:44 am

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Screen120409380000kd2.th

    Din cate stiu eu este voie sa faci PK pe un admin in Devias Pod. Ei bine, in Devias 3 nu este, mai ales cand adminul urma sa inceapa un event.

    Apoi cei doi incep sa vorbeasca de Radu si de cum nu vor lua ei ban.

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Screen120409400001ky4.th

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Screen120409400002yf5.th

    Si ca punct culminant, NEMO calca pe urmele lui Xxaz si face PK Admin.

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Screen120409400003xc1.th

    In mod normal as da 10 zile fiecaruia, dar de data asta astept parerea si de la alti membri din staff.
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty Re: [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de Dopu Joi Dec 04, 2008 10:02 am

    deci NEMO banned 30 days pt limbaj la adresa unui Admin..
    iar cu Xxaz mai astept pareri de la cei din Staff.. hmmmmm


    Ultima editare efectuata de catre miralin in Joi Dec 04, 2008 10:07 am, editata de 1 ori (Motiv : am scris 10 zile in loc de 30 :)) scuzatima)
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty Re: [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Joi Dec 04, 2008 10:06 am

    si lui xxaz ban pentru ca sa aiba timp sa vorbeasca cu Radu!Rog un admin sa-i dea 10 zile ban!
    Xxaz
    Xxaz
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 268
    Varsta : 35
    Localizare : Calarasi
    Data de inscriere : 11/01/2008

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty Re: [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de Xxaz Joi Dec 04, 2008 10:09 am

    sa invete sa se poarte cu playeryy si sa nu mai vb urat, dak este admin nu trebuie sa vorbeasca de parca ar fi sef pe server.. am si niste printuri cand iam zis sa nu mai ameninte si sa vb urat pe chat..... si el continua sa comenteze de parca ar fi Manager pe TaxiMu, cand este nevoie o sa pun si printurile ! mai terminativa cu gandurile astea de admin si sefi ca nu sunteti nici sefi nici manageri ! Chatul este facut sa faci playery sa inteleaga si sa le explici ce este bine nu ce este rau si sa ii injuri ! sa sti ca eu sunt un om corect si pana acuma nu am mai facut pk in 2 ani ani de zile de cand sunt pe taximu.....
    sunt un om corect dar de admini ca Sasori m-am saturat ,nu comenteaza God,taxi,dopu,etc..... care sunt de ani de zile pe sv asta si comentezi tu sasori la toti ! tine minte ca nu merge ulciorul la apa de multe ori !
    si inca o data dak mai vorbesti urat pe chat promit ca ai de la mine ban forever cu permisiunea lui TaxiMan. cam atata am avut de zis.Multumesc frumos!
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty Re: [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de Dopu Joi Dec 04, 2008 10:12 am

    Deci Xxaz...mia permis TAXIMAN sa te pedepsesc 10 zile..sper ca nu mai are rost sa discutam de acest caz.rog pe cineva sa dea CLOSED!!

    Continut sponsorizat


    [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele] Empty Re: [Xxaz] + [NEMO] - [PK Admin si altele]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 12:18 pm