TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


5 participan?i

    Reclamatie Disconnect

    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Dum Noi 09, 2008 8:21 pm

    Acuzati nefondate eu nici macar nu stiu cine este si are acces full

    Reclamatie Disconnect 21edow7
    Reclamatie Disconnect 297xv7
    Reclamatie Disconnect V3izw1




    Te rog sa pui demo filmare sau orice dovada prin care sa concretizezi ca eu sunt codat daca nu ! eu consider ca nu esti persoana potrivita pentru un admin decent tinand cont ca nici macar nu stiu sau am auzit de tine ... cer scoaterea ta din staff !

    pana maine la ora 20:20 vreau dovezile !!!!


    PS pozele se vad asa pentru ca au fost puse peste altele vechi
    Disconnect
    Disconnect
    Honor member
    Honor member


    masculin
    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Disconnect Dum Noi 09, 2008 9:00 pm

    Eu zic ca te sacrifici degeaba Wink

    Tsukasa a scris:PS pozele se vad asa pentru ca au fost puse peste altele vechi
    Esti sigur ? Smile Sau nu cumva nu vroiai sa ti se vada wall+aim ?

    Poze am incercat sa-ti fac dar era imunitate, si demo nu mai avea rost
    A si apropo de ce ai incercat sa-mi dai ban ? Ca te-am descoperit ca nu joci corect ?
    https://2img.net/h/i72.photobucket.com/albums/i190/zDisconnect/11-09-2008_20-36-37.png

    Tin sa ti se scoata adminul pentru plangere impotriva mea aducand dovezi care n-au nici o treaba plus ca nu sunt clare si incalcarea regulamentului #3
    3. Banurile intre admini precum si utilizarea comenzilor de pedeapsa (slay / kick / gag / etc) sunt strict interzise iar cel care va face asa ceva va fi inlaturat din grad.
    Nu prea ai citit regulamentul dupa cum vad eu... Wink
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Dum Noi 09, 2008 9:44 pm

    Da intradevar oricum o sa cer banarea ta imediata de 3 zile pentrul tonul cum ai vb cu mine ... ca lasama nene si cu alte vb .. o sa vb cu taxi si incerc sa rezolv problema ca deja s-au invechit problemele .. sunt prieten cu am admin .. deja mi-a ajuns si mie si permit cam multe ! Eu unu din ce stiu ... sunt head admin raspund cu serverul de CS imi fac datoria asa cum consider eu ca este bine TU nu esti admin erai pe sv degeaba doar sa joci ! Aveai acces full erau o gramada cu lag peste 300-400 te uitai la ei si multe altele !
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Noi 09, 2008 9:50 pm

    Tsukasa este head admin. El decide absolut tot si el este raspunzator de ce se intampla pe server.
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Dum Noi 09, 2008 11:01 pm

    Disconnect a scris:Eu zic ca te sacrifici degeaba Wink

    Tsukasa a scris:PS pozele se vad asa pentru ca au fost puse peste altele vechi
    Esti sigur ? Smile Sau nu cumva nu vroiai sa ti se vada wall+aim ?

    Poze am incercat sa-ti fac dar era imunitate, si demo nu mai avea rost
    A si apropo de ce ai incercat sa-mi dai ban ? Ca te-am descoperit ca nu joci corect ?
    https://2img.net/h/i72.photobucket.com/albums/i190/zDisconnect/11-09-2008_20-36-37.png

    Tin sa ti se scoata adminul pentru plangere impotriva mea aducand dovezi care n-au nici o treaba plus ca nu sunt clare si incalcarea regulamentului #3
    3. Banurile intre admini precum si utilizarea comenzilor de pedeapsa (slay / kick / gag / etc) sunt strict interzise iar cel care va face asa ceva va fi inlaturat din grad.
    Nu prea ai citit regulamentul dupa cum vad eu... Wink


    Mai omule stai ca tu nu intelegi !!!


    TU NU FACI PARTE DIN STAFF !!

    Eu unul nu te-am acceptat deci nu stiu dc ai admin dar voi rezolva problema asta pentru tonul cu care mi-ai vorbit si te-ai adresat.. in pricipal amenintarile alea marunte... nu are rost sa discut cu tine .. discuta tu cu TaxiMan si rezolva problema asa cum crezi ca e cazul ....
    Disconnect
    Disconnect
    Honor member
    Honor member


    masculin
    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Disconnect Dum Noi 09, 2008 11:16 pm

    Tsukasa a scris:Da intradevar oricum o sa cer banarea ta imediata de 3 zile pentrul tonul cum ai vb cu mine ... ca lasama nene si cu alte vb .. o sa vb cu taxi si incerc sa rezolv problema ca deja s-au invechit problemele .. sunt prieten cu am admin .. deja mi-a ajuns si mie si permit cam multe ! Eu unu din ce stiu ... sunt head admin raspund cu serverul de CS imi fac datoria asa cum consider eu ca este bine TU nu esti admin erai pe sv degeaba doar sa joci ! Aveai acces full erau o gramada cu lag peste 300-400 te uitai la ei si multe altele !
    1. Ai poze ? Adu-mi dovezi clare sa vad, nu poze pe jumatate de scran, aia nu-i dovada!
    2. Am zis ca sunt un tovarash vechi
    3. Si care-i faza cu head admin ? Inseamna ca poti sa joci cu coduri ca nu te da nimeni jos ?
    4. Atunci cand ti-am zis sa-ti scoti wallul+aim imi faceam datoria (dovada in pozele tale deci aici n-ai ce sa-mi reprosezi ca te-ai dat de gol)



    Din ceea ce rezulta la ce ai postat tu aici nu vad nici o dovada/poze clare in care sa mi se suspende/scoata adminul, cand pe partea mea se observa ca ai incalcat regula 3.
    Deci...

    Daca crezi ca te acuzam degeaba te inseli, am destula experienta in detectarea jucatorilor care joaca codat!
    Si iti promit ca data viitoare cand te prind cu coade am sa-ti fac demo, sa vada tot stafful de admini cum joaca "un HEAD admin" Wink

    Bafta.

    Edit:
    Tsukasa a scris:
    Mai omule stai ca tu nu intelegi !!!


    TU NU FACI PARTE DIN STAFF !!

    Eu unul nu te-am acceptat deci nu stiu dc ai admin dar voi rezolva problema asta pentru tonul cu care mi-ai vorbit si te-ai adresat.. in pricipal amenintarile alea marunte... nu are rost sa discut cu tine .. discuta tu cu TaxiMan si rezolva problema asa cum crezi ca e cazul ....
    Eu n-am venit aici sa ma cert cu nimeni si i-ar incepi sa ma acuzi de acuzatii false. Nu te-am amenintat! Pus si simplu m-am pus spectator si m-am uitat pe tine si ti-am zis sa-ti scoti wallul+aim, am vrut sa-ti fac poze dar este imunitatea pusa... si demo nu mai avea rost sa-ti fac

    Restul se reverva la postul meu de mai sus inainte de edit.
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Dum Noi 09, 2008 11:39 pm

    Mai omule nu esti prima si singura persoana care mia zis ca joc codat.. asa joc eu mereu asa jucam si pe steam ( cand se putea intra cu steam ep server ) asa joc eu pur si simplu daca nu iti convine bine ... nu amc e sa iti fac .. tinand cont ca eu nu te conosc tu nu faci parte din admini cs e normal sa te scot afara dupa sv chiar daca esti prieten cu el eu nu consider ca daca sunt prieten cu x si y trebuie sa am parte de un tratament special ... daca asa se ia admine pe taximu dc mai suntem noi aici ... tu nu trebuie sa parcurgi aceleasi faze ca si noi? sau cum ? vi aici direct admin si iti faci de cap nu sunt de acord cu asta si o sa am o discutie cu taximan cat mai curand !
    Disconnect
    Disconnect
    Honor member
    Honor member


    masculin
    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Disconnect Lun Noi 10, 2008 12:13 am

    Tsukasa a scris:Mai omule nu esti prima si singura persoana care mia zis ca joc codat.. asa joc eu mereu asa jucam si pe steam ( cand se putea intra cu steam ep server ) asa joc eu pur si simplu daca nu iti convine bine ... nu amc e sa iti fac .. tinand cont ca eu nu te conosc tu nu faci parte din admini cs e normal sa te scot afara dupa sv chiar daca esti prieten cu el eu nu consider ca daca sunt prieten cu x si y trebuie sa am parte de un tratament special ... daca asa se ia admine pe taximu dc mai suntem noi aici ... tu nu trebuie sa parcurgi aceleasi faze ca si noi? sau cum ? vi aici direct admin si iti faci de cap nu sunt de acord cu asta si o sa am o discutie cu taximan cat mai curand !
    Sincer eu nu stiu de ce te agiti atata ca oricum tu impotriva mea n-ai nici o dovada CLARA din ce ti-am facut eu din spusele si pozele tale de mai sus.
    Si stai linistit ca o sa fac parte din staf, si apropo joc pe serverul asta dinainte sa fii tu admin Wink (Diabolik stie, goru si multi altii...)

    Astept scoaterea ta din grad pentru incalcarea regulii 3! Si cu asta am incheiat.
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Lun Noi 10, 2008 6:41 am


    Sincer eu nu stiu de ce te agiti atata ca oricum tu impotriva mea n-ai nici o dovada CLARA din ce ti-am facut eu din spusele si pozele tale de mai sus.
    Si stai linistit ca o sa fac parte din staf, si apropo joc pe serverul asta dinainte sa fii tu admin Wink (Diabolik stie, goru si multi altii...)

    Astept scoaterea ta din grad pentru incalcarea regulii 3! Si cu asta am incheiat.

    Sincer aqm asteapta lung si bine ... pentru a face parte din staff trebuie sa te conformezi regurilor propri pe care eu si staful le-am respectat intotdeauna :
    1. cel putin 1luna pe server
    2. activ pe forum cat si pe server
    3. Sa fi in top 3 la sfarsitul luni
    4. sa fi disciplinat intelegator cu ceilalti playeri si sa nu te certi cu colegi tai din staff mai ales cu superiori !
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de TAXIMAN Lun Noi 10, 2008 7:01 am

    Eu cred ca ar fi cazul sa terminati cu aceasta cearta.
    Nimeni nu va fi retrogradat sau avansat asa ca va rog sa incetati.
    Disconnect este facut de mine admin full pentru ca-l cunosc foarte bine si mai stiu si ca joaca foarte bine.
    Oricum eu cred ca e cazul sa terminati cu cearta intre voi:))
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Lun Noi 10, 2008 1:32 pm

    Disconnect nu poti acuza fara dovezi.
    Fa Demo , poze , etc si poti posta.
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Lun Noi 10, 2008 1:45 pm

    TAXIMAN a scris:Eu cred ca ar fi cazul sa terminati cu aceasta cearta.
    Nimeni nu va fi retrogradat sau avansat asa ca va rog sa incetati.
    Disconnect este facut de mine admin full pentru ca-l cunosc foarte bine si mai stiu si ca joaca foarte bine.
    Oricum eu cred ca e cazul sa terminati cu cearta intre voi:))

    Taxi daca Disconect este admin atunci rolul meu aici sa terminat... nu are rost ca uni sa fie avantajati cu admine GRATIS si fara sa merite fara sa munceasca.. stii prea bine ca sunt destul de deranjat cu chestiile astea!!!

    Cer scoaterea adminului lui Disconect si sa candideze cum candideaza toata lumea la admin!
    Sa respecte regurile cum le respectam si noi
    Sa fie si el incepator/starter cum am fost si noi


    Deci mai pe scurt STERGE ADMINUL SI LASAL SA FIE CA RESTUL OAMENILOR DUPA SERVER !!!


    Ps tin sa anunt ca daca aceasta intamplare nu se schimba nu mai vreau sa fiu responsabil de actiunile serverului de CS
    Disconnect
    Disconnect
    Honor member
    Honor member


    masculin
    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Disconnect Lun Noi 10, 2008 1:56 pm

    Diabolik a scris:Disconnect nu poti acuza fara dovezi.
    Fa Demo , poze , etc si poti posta.
    Avand in vedere ca este topicul lui, el este cel care a facut plangere impotriva mea, si din dovezile lui nu reiese nimic...

    Tsukasa a scris:Taxi daca Disconect este admin atunci rolul meu aici sa terminat... nu are rost ca uni sa fie avantajati cu admine GRATIS si fara sa merite fara sa munceasca.. stii prea bine ca sunt destul de deranjat cu chestiile astea!!!

    Cer scoaterea adminului lui Disconect si sa candideze cum candideaza toata lumea la admin!
    Sa respecte regurile cum le respectam si noi
    Sa fie si el incepator/starter cum am fost si noi

    Deci mai pe scurt STERGE ADMINUL SI LASAL SA FIE CA RESTUL OAMENILOR DUPA SERVER !!!


    Ps tin sa anunt ca daca aceasta intamplare nu se schimba nu mai vreau sa fiu responsabil de actiunile serverului de CS
    Ar fii cazul sa respecti decizia superiorilor tai cum ai zis si tu!
    Tsukasa a scris:4. sa fi disciplinat intelegator cu ceilalti playeri si sa nu te certi cu colegi tai din staff mai ales cu superiori !

    Inca odata revin si iti zic ca adminul nu e pe gratis, habar n-ai cine sunt si cat l-am ajutat eu pe TAXIMAN, asa ca nu te mai agita.


    Luand in considerare decizia lui TAXIMAN, puteti da topic closed.
    Tsukasa
    Tsukasa
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    Numarul mesajelor : 767
    Varsta : 42
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 09/08/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Tsukasa Lun Noi 10, 2008 2:00 pm

    Stai un pic ... ca nu este asa... nu este prima oara cand apar admine in CS fara sa stiu eu !!

    TaxiMan a zis ca eu iau deciziile in CS :

    Decizia mea ca este ca
    TU NU AI ADMIN
    Ca sa primesti admin trebuie sa o iei de la 0 mai intai ca player constant si pe urma ... nu ma intereseaza de restul


    Ps Topicul va fi inchis atunci cand hotararea va fi luata


    Voi fi acasa in jurul orei 18:20 pana la ora 20:20 trebuie sa aduci dovezi clare ca eu sunt codat NIMIK mai mult .. ne acuzam intre noi degeaba si nici macar nu stii sa te prezinti ... daca stiai sa discuti poate puteam sa accept sa fi in staff dar cu comportamentul tau nu are rost sa accept !!! Atata timp cat tu ma acuzi ca am incalcat regula 3 EU zic ca nu !! pentru ca ma repet TU NU FACI PARTE DIN STAFF ca sa faci parte trebuie sa fi acceptat de mine !
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Reclamatie Disconnect 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Goru Vin Noi 14, 2008 11:55 am

    Disconnect Rank Special UP !

    Topic closed ! Termina si tu Tsukasa , alte persoane din staff cand fac exclamatii de genul cum este ? Acelea numai patesc nimic , vezi ca eu joc in secret pe server cu un Nick si mai vad cate ceva. Disconnect face parte din Staff , problem solved ! Incercati sa va imprieteniti , ai sa vezi ca este foarte de treaba. Smile

    Continut sponsorizat


    Reclamatie Disconnect Empty Re: Reclamatie Disconnect

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:15 am