TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+4
axutzuuu
Nero.
NeVeRMoRe
lomex
8 participan?i

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    lomex
    lomex
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 05/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de lomex Lun Feb 11, 2008 6:13 pm

    Mia furat niste iteme...am zis ca hai ca ii de incredere...ok...iam dat trade...iam pus niste iteme...si iam zis sa mi le dea pe alt caracter...bine ii dau ok ... vin cu alt caracter , axutzu nui ... il intalnesc devias pod...nu ma baga in seama...ce sa fac?
    am ss de la trade Smile si zice ca mi le da napoi da el nui ... :
    [img=https://2img.net/r/ihimizer/img134/5522/screen021115060000cl7.th.jpg]
    NeVeRMoRe
    NeVeRMoRe
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    Numarul mesajelor : 57
    Data de inscriere : 09/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de NeVeRMoRe Lun Feb 11, 2008 6:16 pm

    Aha de aia vindea axutzuu set full azi dk... in fine inainte sa dati setu ganditi ... si citi trebui sa sti deja : https://taximu.forum.st/regulamentul-taximu-f3/regulamentul-itemelor-t662.htm .
    lomex
    lomex
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 05/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de lomex Lun Feb 11, 2008 6:19 pm

    ma rog...sa mai intamplat o faza ca a zis un player la un admin sai faca un transfer de iteme...pe un caracter pe altu...si adminu o zis ca sa aibe incredere in playeri...na uite ce incredere... Smile lol!
    Nero.
    Nero.
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 12/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de Nero. Mar Feb 12, 2008 3:48 pm

    si mie mia facut dinastea axu....nu aveti de gand sa faceti nimic cu el ? :-/
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : axutzuuu va rog faceti ceva cu el... 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty re nero

    Mesaj Scris de axutzuuu Mar Feb 12, 2008 4:06 pm

    nero cu tine am facut trade corect ...ai fost de acord sami dai douaseturi pe unu...yo ce vrei sati fac daca nu gandesti inainte???...si daca vrei sati arat ca ai fost de acord am sa iti arat printurile ....cat despre lomex iam dat si lui setu inapoi si sa nu mai vb de mn ca iieri a furat si el setu de la sergiu ...asa ca lomex nu stiu ce curaj ai sa mai vorbesti
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : axutzuuu va rog faceti ceva cu el... 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mar Feb 12, 2008 4:08 pm

    Mda deci dupa cum vad eu trebuie modificat regulamentul itemelor pentru ca de fapt voi bazandu-va pe regulament va apucati de furat.Ei bine lasa ca am sa interzic eu acest lucru cu desavarsire si atunci vom vedea daca vor mai fi probleme de genul asta.
    Nero.
    Nero.
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 12/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de Nero. Mar Feb 12, 2008 8:16 pm

    da taximan...sa mai intamplat sa aibe cineva nevoie de niste iteme...nu mai stiu sigur...sa faca transfer de iteme pe alt caracter...si adminu a zis sa aibe incredere in playeri....ce incredere?cine au adus oameni astia aici?
    avatar
    BlackDragon
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1377
    Varsta : 32
    Localizare : Hunedoara
    Data de inscriere : 09/01/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de BlackDragon Mar Feb 12, 2008 8:20 pm

    pai k sa fi sigur k nu ti se fura dupa parerea mea le transferi numai cu prieteni(de incredere) dar dak acela nu este un 'prieten' ai dat de belea, invatati sa va alegeti 'Prieteni' pentru a nu fi falshi
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : axutzuuu va rog faceti ceva cu el... 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty re taximan

    Mesaj Scris de axutzuuu Mar Feb 12, 2008 9:28 pm

    taximna daca iau ban iara vreau sa stiu ca sa postez sa vezi ca minte lomex ...in poza aia nici nu am dat oke ...uitate atent si ai sa vezi...si cu nero am printuri ca am facut schimb de seturi...yo iam dat unu full si el mia dat 2 ...deci taxi daca iau ban vreau sa stiu sa pun printurile...multumescpentru intelegere....si scuzama ca team deranjat cu aceasta problema da vad ca dau vine pe mine degeaba...ptr ca nu mai fur itime ca nu vreau ban ip...mersi inca odata pentru timpu acordat
    Corso
    Corso
    Membru Senior
    Membru Senior


    masculin
    Numarul mesajelor : 153
    Varsta : 29
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 10/01/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de Corso Mier Feb 13, 2008 4:21 pm

    axutzuule se vede clar knd lomex zice k il dai p alt caracter si tu zici ok Neutral
    |


    Ultima editare efectuata de catre in Mier Feb 13, 2008 4:25 pm, editata de 1 ori
    Nero.
    Nero.
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 12/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de Nero. Mier Feb 13, 2008 4:23 pm

    eu cu axutzu am rezolvato...cu alea 2 seturi Smile) am fost umpik cam asha...vai si amar...deci acuma, eu cred ca lomex vrea sa ia ban axutzuuuu ... eu cred ca lomex a primit setu si asa zice acum Neutral ca nu i lo mai dat...si din cate stiu eu lomex nu sa lasat de mu ?
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : axutzuuu va rog faceti ceva cu el... 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mier Feb 13, 2008 5:05 pm

    Deci rezolvati-va problema cat mai repede sau daca vreti sa o rezolv eu vreau sa vad printuri foarte clare doveditoare cu ceea ce s-a intamplat!
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : axutzuuu va rog faceti ceva cu el... 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty re taximan

    Mesaj Scris de axutzuuu Mier Feb 13, 2008 5:20 pm

    oke deci cu nero am rezolvat si cu lomex yo nu vad in printu pus de el unde am dat yo oke...si de unde stiu yo ca nu are ciuda pe mine cas mai bun ca el,.....oke taxi am sa caut printurile sa vad daca le mai am si am sati dovedesc ca nui asa cum zice lomex...mersi ca ai avut timp sa ma asculti
    inuyasha
    inuyasha
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 34
    Localizare : Demon World
    Data de inscriere : 09/01/2008

    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de inuyasha Mier Feb 13, 2008 5:28 pm

    fapte nu vorbe asteptam printurile

    Continut sponsorizat


    axutzuuu va rog faceti ceva cu el... Empty Re: axutzuuu va rog faceti ceva cu el...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:41 am