TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    ametitu
    ametitu
    Player TaxiMu
    Player TaxiMu


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 05/08/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de ametitu Vin Oct 24, 2008 10:34 pm

    chiar nu iam dat move eu....si nu ma invinovati aiurea,,,, eu nu duc si nu am dus nici o data playeri al GmShop.....
    avatar
    WolF
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 547
    Varsta : 33
    Localizare : Secret !
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 07/09/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de WolF Vin Oct 24, 2008 10:37 pm

    K sa acuzi un alt Admin ai nevoie de Printuri , adik dovezi !!
    Ai asa ceva ??
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de Sgc Vin Oct 24, 2008 10:38 pm

    ametitu a scris:chiar nu iam dat move eu....si nu ma invinovati aiurea,,,, eu nu duc si nu am dus nici o data playeri al GmShop.....


    te rog frumos sa termini cu scuzatul ca stiu clar ca ai vb cu el in arena langa Kundumi si stiu ca te intelegi f bine cu el foarte bine nu zice nimeni sa nu te intelegi cu playerii dar asta nu inseamna sa ii si duci la GM Shop , si nu mai spune ca nu tu pentru ca erai singurul Admin Online ai si vb cu Playeri si stiu toti ca erai online si in print apare clar ca erai Online.

    Aceste sunt DOVEZILE mele vreau sa vad dovezile tale.
    ametitu
    ametitu
    Player TaxiMu
    Player TaxiMu


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 05/08/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty [NoLimit][acuma chiar iti place sa faci tamtam...sgc ]

    Mesaj Scris de ametitu Vin Oct 24, 2008 10:41 pm

    cum poti spune asa ceva... normal ca ma inteleg bine cu playeri doar vezi cand intru cum saluta si vb cu ei...ca vb frumos cu ei de aia...dar la shop nu am dus nici o data.... daca era sa duc ma printeai de mult ca faceam asta....
    nu imi place sa ma invinovatesti aiurea....
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de Sgc Vin Oct 24, 2008 10:47 pm

    ametitu a scris:cum poti spune asa ceva... normal ca ma inteleg bine cu playeri doar vezi cand intru cum saluta si vb cu ei...ca vb frumos cu ei de aia...dar la shop nu am dus nici o data.... daca era sa duc ma printeai de mult ca faceam asta....
    nu imi place sa ma invinovatesti aiurea....


    NoLimit afla ca eu nu stau sa ma cert cu tine aici prin posturi daca poti dovedi ca nu ai fost tu dovedesteo si imi iau eu pedeapsa in locul tau.
    ametitu
    ametitu
    Player TaxiMu
    Player TaxiMu


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 05/08/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty [NoLimit][normal....]

    Mesaj Scris de ametitu Vin Oct 24, 2008 10:49 pm

    normal spui asta pt ca nu am cum sa dovedesc in nici un fel ....Hmm pt ca si daca dudeam eu si daca nu tot nu aveam cum sa dovedesc.... de aia spui asta... nu vreau sa ne certam aici pe post dar am vazut ca tiar face placerea sa mi se stearga adminul....

    nu e problema o pot face si eu .cu Delete daca iti face placere... ciar nu imi place sa am langa mine oameni ca tine.... aratami mie ca eu lam dus.......///
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de Dopu Vin Oct 24, 2008 11:34 pm

    Deci Sgc nu trebuie sa te superi pe mine ...inprinturile alea..nu vad ca e NoLimit,...Online...dc nu ai facut un print cu guildul sa se vada ca era online..si mai ceva..unde este printul ca NoLimit la dus la GM Shop gathering rog pe cineva sa vada aceste reclamati...ca nu prea sunt bune...si as ruga sa i se scoata banul lui NoLimit...scz nu am apasat click pe poze sa vad guild..deci intradevar este ON..


    Ultima editare efectuata de catre miralin in Vin Oct 24, 2008 11:50 pm, editata de 1 ori (Motiv : Edit eu ies din aces subiect..scuzatima :)))
    avatar
    WolF
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 547
    Varsta : 33
    Localizare : Secret !
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 07/09/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de WolF Vin Oct 24, 2008 11:54 pm

    Dopule .... Taxi nu poate sa verifice Logurile ..... sa vada cine a trimis la Shop k is multe !!
    Asa k Sgc a facut print k sa vada !!
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de Sgc Sam Oct 25, 2008 12:49 am

    Nu imi mai spuneti ca nu se vede in print probabil este din cauza ca am monitorul prea mare dar va sfatuiesc dati click pe poza si o veti vedea completa.

    Continut sponsorizat


    [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop Empty Re: [NoLimit][nu sunt de vina cu acea persoana ce era la GmShop

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:58 pm