TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    re: limbaj vulgar

    CopiluXXL
    CopiluXXL
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 22/01/2008

    re: limbaj vulgar Empty re: limbaj vulgar

    Mesaj Scris de CopiluXXL Sam Feb 09, 2008 5:09 pm

    Nu stiu de ce mai joaca astia acest joc dak intra si incep sa vorbeasca vulgar??
    Il avem aici in prim plan pe Fanta care nu tine cont de nimik injura de park sar trezi la el acasa Very Happy:D
    re: limbaj vulgar Th.2302f16ad5
    re: limbaj vulgar Th.99a6bb4658
    re: limbaj vulgar Th.071406a048
    KILLER_TEK
    KILLER_TEK
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 353
    Varsta : 34
    Localizare : HeLL
    Data de inscriere : 15/01/2008

    re: limbaj vulgar Empty Re: re: limbaj vulgar

    Mesaj Scris de KILLER_TEK Sam Feb 09, 2008 5:40 pm

    Copile tu nu ai voie sa faci post daca nu tu esti victima.....cred ca asa se procedeaza........si in ultima poza nu este f4 la max......deci plangere respinsa......dupa mine.Are voie sa faca plangere doar vicitima care a fost jignita etc.
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : re: limbaj vulgar 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    re: limbaj vulgar Empty Re: re: limbaj vulgar

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Feb 09, 2008 7:17 pm

    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    re: limbaj vulgar Empty Re: re: limbaj vulgar

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Feb 10, 2008 1:25 am

    hmm nu prea sunt de acord , o sa vb cu taxi sa remediem un pic situatzia pt k nu exista chestii de genu nu ai voie sa depui plingere daca nu esti victima...nu ma intereseaza asa ceva, k e sau k nu e victima atita timp cit in regulament scrie clar k NU AI VOIE SA INJURI mai ales pe post , pai potzi sa fi papa de la roma k tot se vor lua masuri in cazul alora care incalca regulamentu , chestia aia e o aberatzie , trb asta nu va ramine ne pedepsita chiar daca nu e el victima ,

    sa va intre bine in cap atita timp cit in regulament scrie clar k nu aveti voie sa injurati si voi incepetzi sa va spucatzi in ultimu hal atit pe post cit si pe chat normal , si cel care depune plingerea nu a avut nici o trb cu voi , veti primi ban ; pt astfel de situatzii avetzi PM daca chiar suntetzi neamuri proaste si nu stitzi sa va rezolvatzi altfel probleme decit injurinduva.

    mie ca player normal nu imi convine sa il aud pe unu sau pe altu atit pe post cit si pe normal chat injurind , chestia asta creaza o imagine proasta asupra srv-ului.

    Continut sponsorizat


    re: limbaj vulgar Empty Re: re: limbaj vulgar

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:27 pm