TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare]

    Akasuna no Sasori
    Akasuna no Sasori
    Silver Member TaxiMu
    Silver Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 226
    Data de inscriere : 01/10/2008

    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Empty [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare]

    Mesaj Scris de Akasuna no Sasori Dum Oct 12, 2008 3:58 pm

    Deci eu nu stiu cine este aceasta Elfitza, dar isi permita cam multe si pentru insulte precum "Taran" eu ii dau ban.

    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Screen101216550000rn4.th[Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Thpix

    Banned 3 zile pentru insulta la adresa adminului By Sasori.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Empty Re: [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare]

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Oct 12, 2008 4:02 pm

    Cod:
    2. Comportamentul fata de Admin / Game Master
    Insulta la Game Master
    - Primul avertisment: suspend minim 10 de zile
    - Al doilea avertisment: suspend minim 60 de zile

    Tu nu te uita la "Insultele aduse jucatorilor" pentru ca acolo , sunt pentru insulte pt jucatori...Daca te consideri jucator , treaba ta!
    In plus , nu ai facut screenshot unde te-a amenintat !
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Empty Re: [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare]

    Mesaj Scris de StrongBK Dum Oct 12, 2008 4:33 pm

    Sasori Ai grija cum vorbesti cu plaierii, am vazut Deja 3 posturi in care Dai ban aiurea, la unul ti-am dat avertisment ca ai dat 10 zile si trebuiau 3, iar la cele lalte 2 in care tu vorbesti cu **** va lua o Decizie TAXI closed

    Continut sponsorizat


    [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare] Empty Re: [Elfitza][Insulta la adresa adminului, amenintare]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:12 pm