TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :)

    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) Empty vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :)

    Mesaj Scris de Dopu Lun Sept 15, 2008 9:06 pm

    Diabolik te rog frumos sami dai si mie ce am luat de la tine setu de DL +ringur+pendant+scut+staff setu daca nu ma insel era Sunlight ID meu este miralin si caracteru este dopuu te rog sa mil dai Razz))
    avatar
    WolF
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 547
    Varsta : 33
    Localizare : Secret !
    Respectarea regulilor : vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) 10010
    Data de inscriere : 07/09/2008

    vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) Empty Re: vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :)

    Mesaj Scris de WolF Lun Sept 15, 2008 9:08 pm

    Nu ai postat unde trebuie , dai un Pm ! :
    closed
    Ðîåbºlîk
    Ðîåbºlîk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 31
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor : vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) Empty Re: vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :)

    Mesaj Scris de Ðîåbºlîk Mar Sept 16, 2008 1:25 pm

    rb

    Continut sponsorizat


    vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :) Empty Re: vreau inapoi ce am cumparat de la tine Diabolik :)

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:22 pm