TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+6
SpikeBoy
TAXIMAN
grAms
Aspirit
Sergiu
anonimplayer
10 participan?i

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    anonimplayer
    anonimplayer
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 14/09/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de anonimplayer Dum Sept 14, 2008 2:03 pm

    Sall all
    Am jucat pe serveru acesta de cand a fost infiintat si puteam spune inainte ca era foarte bun serveru....dar akma decand s a pierdut baza de date si s a bagat acest "sezon 2"..care nici nu se poate numi asha...se vede ca nu mai are succes....serveru zici ca i parasit akma...multzi s au restras de pe el..si propun sa revenitzi cum eratzi inainte..un server normal..si bun;) fara 1000 de reclame pe el fara rost..(adica scrie peste tot TAXIMU)


    nu imi voi dezvalui identitatea..multzi admini ma cunosc ..

    si admini va rog sa lasa tzi asha postu si sa nu l inchidetzi..vreau ca si Taximan sa vada acest post Exclamation Exclamation
    Sergiu
    Sergiu
    ZeNiQuE master
    ZeNiQuE master


    Numarul mesajelor : 1492
    Data de inscriere : 20/02/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Sergiu Dum Sept 14, 2008 2:16 pm

    Si eu am sa revin pe season ala pentru k era perfect echilibrat imi place la disperare:X RESPECT
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Aspirit Dum Sept 14, 2008 3:01 pm

    Va referiti la SIII fix de dinainte de SII de acum, sau la cel vechi dinainte de SIII ?
    anonimplayer
    anonimplayer
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 14/09/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de anonimplayer Dum Sept 14, 2008 3:03 pm

    AspiriT a scris:Va referiti la SIII fix de dinainte de SII de acum, sau la cel vechi dinainte de SIII ?

    amandoua au fost bune;)zic eu
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 14, 2008 3:11 pm

    eu zic sa fie inapoi de la seasion 2 cum era inainte cand era si aspirit in joc...era super marfa atunci... :(
    grAms
    grAms
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1055
    Varsta : 28
    Localizare : Intre Prut si Nistru
    Respectarea regulilor : [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] 10010
    Data de inscriere : 02/06/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de grAms Lun Sept 15, 2008 3:12 pm

    Eu doresc sa fie seasonu 2 ala inaintea lui seasonu 3 ala era BUN xp favorabil ; jucatori Multumiti etc.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 15, 2008 3:17 pm

    apropo , anonimplayer te rog schimba avatarul ( e prea mare si da pe din afara )
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Lun Sept 15, 2008 3:26 pm

    Dupa cum observ nici voi nu stiti ce vreti.Acesta este exact ses 2 de inainte de ses 3 numai ca exp nu mai este 5000 ci este 500.Si anonimplayer nu vad cu ce te deranjeaza pe tine ca scrie TaxiMu peste tot.Daca nu stiai serverul se numeste TaxiMu deci este personalizat TaxiMu.
    Sergiu
    Sergiu
    ZeNiQuE master
    ZeNiQuE master


    Numarul mesajelor : 1492
    Data de inscriere : 20/02/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Sergiu Lun Sept 15, 2008 4:39 pm

    taximan se refera la experienta

    drept sati zic eu cel mai mult urasc la MU urasc sa cresc deci mi sa aplecat de crescut k am crescut 400 reseturi numai pe taximu Smile si nu imi mai convine sa
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de SpikeBoy Lun Sept 15, 2008 5:01 pm

    Auzi fuzzy pentru ce tiaii mai facut alt cont???
    FuZzY [ 31 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui FuZzY
    anonimplayer [ 2 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui anonimplayer

    Si referitor la experienta ... cand e experienta mica invatati sa jucati MuOnline ... Nici mie nu imi place asa dar asa inveti Wink
    Tehnix
    Tehnix
    GameMaster TaxiMu
    GameMaster TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 517
    Varsta : 30
    Localizare : Alexandria
    Respectarea regulilor : [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] 7510
    Data de inscriere : 26/08/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Tehnix Lun Sept 15, 2008 5:47 pm

    E perfect asa cum e. Ce rost ar avea sa schimbam 1 data la 1 luna Sesiunea ? Ar fi cacealma . SII - SIII - SII - SII celalalt etc. Si daca exp ar fi 5000, ar fi prea usor Neutral . Imi place asa cum e acum. :amor: closedeyes
    Sergiu
    Sergiu
    ZeNiQuE master
    ZeNiQuE master


    Numarul mesajelor : 1492
    Data de inscriere : 20/02/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Sergiu Lun Sept 15, 2008 7:21 pm

    Ce e frumos la exp asta stau ca chioru si ma uit la calc cum creste? Neutral voi nu stiti frumusetea din MU Wink macar eu le-am descoperit
    cubix
    cubix
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    Numarul mesajelor : 1238
    Localizare : Moldova Noua
    Respectarea regulilor : [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] 10010
    Data de inscriere : 27/05/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de cubix Mier Sept 17, 2008 11:44 pm

    mie imi place si cum era inainte cand juca vartu alex axutu eror adik intr-un cuv atunci nu era diferit nimic decat experienta ca era mai mare mie imi place si asta asa ca gg bafta Very Happy
    inuyasha
    inuyasha
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 34
    Localizare : Demon World
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de inuyasha Joi Sept 18, 2008 12:11 am

    experienta ramane atat ...nu este nici un motiv pentru care s-ar skimba..
    momentan nu poti zice ca crescutu e greu....daca aici e greu pe official cum e?ca acolo faci 1 rr pe luna mai ales primu
    uni prefera pk este adevarat..dar casa faci pk ai nv de un scop..sa cresti..asa ca nu va mai plangeti si dati in spoturi
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de StrongBK Joi Sept 18, 2008 1:09 am

    Deci ati inteles : Este acelasi TaxiMu seson II care a fost si inainte, doar ca Experienta este 500 si nu 5000 cum era pe cel vechi, Experienta va ramane tot asa pentru ca altfel ar fi prea simplu sa te faci full si jocul nu ar mai avea farmec asa ca bafta la reseturi Very Happy closed

    Continut sponsorizat


    [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj] Empty Re: [propunere][revenire la taximu cel vechi][sondaj]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Sept 23, 2024 9:27 am