TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+2
ReebocK
ZzUZzU
6 participan?i

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    ZzUZzU
    ZzUZzU
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 12
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 2510
    Data de inscriere : 11/06/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de ZzUZzU Joi Aug 21, 2008 8:52 pm

    va rog sa ma contactati pe id-ul teLOVEsc_08 plsss ms:D
    ReebocK
    ReebocK
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 712
    Varsta : 31
    Data de inscriere : 29/03/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de ReebocK Vin Aug 22, 2008 3:25 pm

    Deci in primul rand...nu trebuie sa te contacteze nimeni pe id,tu trebe sa lasi date numele caracterului si daca taxi cere si numarul de chitanta sa il dai...sau sa ceri setul de la cine la-i cumparat...
    mDzz
    mDzz
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1453
    Varsta : 31
    Localizare : >BotoSanI
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 10010
    Data de inscriere : 02/07/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de mDzz Vin Aug 22, 2008 3:36 pm

    Deci dak nu e Chitanta , is pct. pe webshop ( ai trimis euro pe tel) nu vei mai primi inapoi la acest rr DB deoarece au trecut 60 zile de la RR DB !

    Dak ai chitanta pe PM ii trimiti codul domnului TaxiMan si dak acest cod este valabil vei primi inapoi acel set . !
    says
    says
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    Numarul mesajelor : 52
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 5010
    Data de inscriere : 17/08/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de says Vin Aug 22, 2008 3:38 pm

    Din cate stiu eu cand s-a schimbat versiunea s-a spus ca dak intr-un anumit timp park o luna a zis nu faci cerere sa iti recuperi itemele dupa asta vor fi pierdute.:)Nu cred ca vei recupera ceva:)
    ZzUZzU
    ZzUZzU
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 12
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 2510
    Data de inscriere : 11/06/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de ZzUZzU Vin Aug 22, 2008 4:14 pm

    numele la caracter e teLOVEsc
    Koragg
    Koragg
    Membru de top
    Membru de top


    masculin
    Numarul mesajelor : 591
    Varsta : 29
    Localizare : Pe Forumul TaxiMu
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 10010
    Data de inscriere : 02/08/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de Koragg Vin Aug 22, 2008 5:51 pm

    ZzUZzU a scris:va rog sa ma contactati pe id-ul teLOVEsc_08 plsss ms:D
    Poftim?Asa se vb?Este problema noastra cumva?noi vrem setul?Te rog schimbati comportamentul.Nu noi trebuie sa te contactam pentru k nu este problema noastra.Setul il vei primi inapoi doar dak ii trimiti lui TaxiMan nr de chitanta de pe acel set sau il suni personal.Dak l-ai luat de la un alt Administrator TaxiMu va trebui sa vb cu acea persona.Daca setul NU este luat de la Administratia TaxiMu NU ti se va mai returna.
    ZzUZzU
    ZzUZzU
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 12
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 2510
    Data de inscriere : 11/06/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de ZzUZzU Sam Aug 23, 2008 12:52 am

    In ultimile zile pina sa se inchida ses 2 am inteles
    ca nu se mai dau itemele inapoi si nam mai intrebat daca se mai returneaza, Dar dupa ceva timp cam 2 saptamini am intrat pe sv si mam inter. daca se mai dau itemele si am inteles ca se dau inapoi....
    Dupa o luna de zile dupa ce sa deschis ses 3 am incercat sa vb cu Diabolik (nu vreau sa se supere pe mn da nu a raspuns pe mess). dar in ziu in care El a plecat am incercat sa vb cu el dar din nefericire tocmai plecase deja .
    Nu vreau sa va suparatii pe mn sry iertatima daca am gresit cu ceva va rog sa ma scuzati dar nu am chitanta pt ca nu mia dat . am dat 6 euro + aripi lvl2 si pe set si dupa o saptamina am mai dat4 euro pentru pendant +ringuri.





    Pentru echipa TAXIMU NUMAI RESPECT sry daca vam gresit cu ceva !!!!
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de Goru Sam Aug 23, 2008 5:20 am

    Pai trebuie sa vorbesti cu Diabolik. Nu ne bagam unii peste altii ca ne incurcam. Smile Asteapta sa vina.
    ZzUZzU
    ZzUZzU
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 12
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 2510
    Data de inscriere : 11/06/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de ZzUZzU Sam Aug 23, 2008 9:57 am

    okz omule mss o sa ast sa vina da nu mia dat chitanta la itm ori cum mss ms mult Razz
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de Goru Sam Aug 23, 2008 10:01 am

    ZzUZzU a scris:okz omule mss o sa ast sa vina da nu mia dat chitanta la itm ori cum mss ms mult Razz

    Daca ai cumparat cu credit de la el nu iti trebuie. El isi face o lista la fel ca ceilalti admini autorizati sa vanda iteme. Te-as fi ajutat dar nu am lista lui , nu ma bag. Smile

    Closed ! Diabolik apare prin septembrie. Scuze dar nu te pot ajuta. Am dat closed sa nu se mai faca spam.

    Continut sponsorizat


    as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi Empty Re: as dori sa primesc setul de pe sesion 2 inapoi

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 12:46 am