TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de Aspirit Mar Feb 05, 2008 4:14 pm

    Pai, uitati niste chestii intamplate la primul event dupa mult timp. Lumea se oftica ca de ce domne nu fac adminii eventuri. Raspuns : ma baieti, daca nu au cu cine face, ce vreti sa faca?
    1. Aasroma1 :
    Baiatul asta, l-am pus cu BlackTitan. Eu nu am vazut ca BlackTitan zisese sa il pun cu asroma1. Dupa aia, asroma1, zicea ca il favorizez pe BlackTitan. Eu nici acum nu stiu daca BlackTitan m-a rugat sa il pun cu asroma1. Asa ca, domnul asroma1, a considerat ca are scula mare, deci m-a invitat sa pun mana pe ia. Domnule asroma1, cu toata parerea de rau, nu sunt homosexual. Daca tu esti, treaba ta. Vezi ca sunt site-uri pe net, unde iti gasesti iubiti.
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_24-0001.jpg
    Printul nu e facut cu F4 la maxim, asa ca nu am dat ban. Daca ceilalti adimini considera ca se poate da ban in situatia asta, si fara F4 la maxim, e OK.
    Apoi, domnul Boys, care am aflat cu stupoare ca este adminul Digi, deci se presupune sa cunoasca regulamentul bine. El, fiind pe caracterul Boys, participa la event. Am zis de la inceput, ca nu e voie cu Life Swell, sau orice alt buff. La cei care si-au dat, le-am zis sa se opreasca, si s-au oprit. Dar, domnul Boys, care crede ca e tare in pene, a continuat sa isi dea Life Swell, asa ca l-am descalificat. Bun, si intra domnu Boys, pe adminul Digi. Si uitati cat de frumos face domnul Digi/Boys :
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_29-0005.jpg
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_29-0004.jpg
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_24-0003.jpg
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_24-0002.jpg
    https://2img.net/h/i214.photobucket.com/albums/cc273/aspirita123/Screen02_04-14_22-0000.jpg
    Eu consider ca nu e bine ce face. Ideea e ca eu nu prea am avut cum sa il banez pe Boys/asroma1/Digi. Decid si ceilalti admini. Eu zic oricum ca lui asroma1 3-40 zile ban, lui Digi 5 zile pe admin ban, pentru ca aia e amenintare. Ascult pareri.
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Re: Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de Sharck Mar Feb 05, 2008 4:20 pm

    toti cei mentionati de tine nu-s la prima abatere, la asroma is la Digi ii pe putin a 2-a abatere de la regulament Shocked
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Re: Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Feb 05, 2008 5:13 pm

    lol asroma ala ar merita deacuma o pedeapsa tripla k e cel mai nesimtzit si prost crescut player de pe srv.. la urmatoru post importiva lui o sa ma asigur k o sa ne lase impace cu limbajul lui o perioada mai indelungata k deja m`am saturat de asemena oameni.

    si da are ban de la corso dar numa 3 zile..., hmm ideea e ca trb asta ramine la decizia ta daca ii prelungesti banu sau nu , ai toata autoritatea pt k pe tine te`a injurat nu pe mine..asa k esti liber sa il banezi oricind pt jignirea unui admin si oricit (in limita regulamentului)

    iar pt Digi... :

    3) Un admin nu are dreptul de a bana sau de a folosi un limbaj inadegvat fata de alt admin.Este recomandat respectul reciproc intre admini.

    nu prea se vede respectul reciproc din printurile alea.. si tzindind cont k a lansat niste amenintzari serioase... merita o pauza

    hmm ideea e ca guildul admin este o comunitate (sau cel putzin asa ar trebui sa fie) o comunitate unita care sa reuseasca sa faca anumitzi playeri seriosi de pe srv sa se simta bine cind altzii abuza de anumite avantaje sau puteri de aceea nu se permit certuri la nivel inalt si todeauna este recomandat k problemele sa se rezolve pe o cale amiablila , daca nu suntetzi in stare k admin sa va rezolvatzi problemele pe cale amiablila va rugam sa renuntzati la el.. pt k chestii de genu asta cu "flod" sau cu "ba itzi sparg pufarina cind te prind" nu impresioneaza pe nimeni si datzi dovada de neamuri proaste.

    Digi ban 20 de zile (recomand in timpul asta sa citesti un ghid pt bunele maniere si mica intzelegere)


    Ultima editare efectuata de catre in Mar Feb 05, 2008 6:56 pm, editata de 1 ori
    inuyasha
    inuyasha
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 34
    Localizare : Demon World
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Re: Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de inuyasha Mar Feb 05, 2008 5:43 pm

    sunt complet de acord ^^ da asroma1 ar trebui sa aiba ban prelungit inca 7 zile conform regulamentului
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Re: Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de Aspirit Mar Feb 05, 2008 6:50 pm

    [color=green]Precum a spus Berla, eu decid cu cat ii prelungesc banul. asroma1 ban 10 zile, pentru limbaj.

    Continut sponsorizat


    Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite. Empty Re: Niste banuri. Rog ceilalti admini sa se uite.

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 9:31 am