TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+4
Dopu
LightinG
Goru
Doom
8 participan?i

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Doom
    Doom
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 18
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 2510
    Data de inscriere : 14/08/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de Doom Joi Aug 14, 2008 5:52 pm

    Titlu film : Ceata

    Povestire pe scurt (nici eu nu mam uitat pana la sfarsit de frica cemi era): Niste Marinari au Trezit un Spirit mort. Cand Venea ceata i se simtea prezenta . Va rog sa va uitati la film ii bestial.


    Va trebe curaj sa va uitat la asa ceva !!! Succes Sa ma aunte careva daca so uitat pana la capat Very Happy
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de Goru Joi Aug 14, 2008 5:59 pm

    Daca poti da un PM cu ID de mess sa imi dai si mie filmul. Smile
    LightinG
    LightinG
    Banned
    Banned


    masculin
    Numarul mesajelor : 633
    Varsta : 28
    Localizare : Craiova
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Banat10
    Data de inscriere : 13/08/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de LightinG Mier Oct 29, 2008 10:27 am

    tare..
    Dopu
    Dopu
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 10010
    Data de inscriere : 15/09/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de Dopu Mier Oct 29, 2008 1:37 pm

    da si mie Filmul ma..la ID meu :carlosbarosanu79 lol!
    Demon97
    Demon97
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 304
    Varsta : 28
    Localizare : Craiova
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 2510
    Data de inscriere : 10/07/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de Demon97 Mier Oct 29, 2008 6:50 pm

    am vazut filmul a fost mai de mult pe HBO merita luat
    killer4476
    killer4476
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 104
    Varsta : 27
    Localizare : HELL
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 2510
    Data de inscriere : 05/11/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de killer4476 Mier Noi 05, 2008 10:17 am

    nu gasesc filmu daca ai putea sa mil dai la id black_dragon6781 Crying or Very sad
    T 3 R M | N 4 7 0 R
    T 3 R M | N 4 7 0 R
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 31
    Localizare : Targu Mures/Dambu Pietros
    Data de inscriere : 02/06/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de T 3 R M | N 4 7 0 R Vin Noi 28, 2008 7:46 pm

    Superr...!
    tysonbk
    tysonbk
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    feminin
    Numarul mesajelor : 327
    Varsta : 98
    Localizare : [HD]
    Respectarea regulilor : Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele 7510
    Data de inscriere : 27/01/2008

    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de tysonbk Lun Mar 02, 2009 4:40 pm

    da e foarte tare filmul e ala de cand se lasa ceata incepea sa urle ala:))?? pe pontonu ala?

    Continut sponsorizat


    Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele Empty Re: Vreti un film de groaza sa nu puteti sa va puneti pijamalele

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 2:09 am