TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    MosMihai
    MosMihai
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 29
    Respectarea regulilor : [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] 7510
    Data de inscriere : 20/07/2008

    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] Empty [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    Mesaj Scris de MosMihai Mar Iul 29, 2008 8:13 am

    Deci s-a dar rollback la data de 20 Iul si sunt indivizi care cer itemele care le-au facut dupa aceasta data inainte de rollback , CHEAR SI STATSUl il cer vad ... e rollback? sau ce este dac s-a mutat acest topic pot primi worm dar dac nu ... acest moderator care a sters ce am scris eu , dc nu vrea sa vie discutata aceasta problema?
    Am vazut ca se cer Soul ... ca avea 60 , ca avea costum X + 13 , ca vrea si statsul inapoi , nu va suarati este PT TOATA LUMEA ROLLBACK? sau numa pt cei care nu se uita pe forum ?
    Si va rog raspundetimi si mie ... ca sunt cam curios ...nu mai stergeti va rog topicul (dac asta s-a intamplat) dac nu chop cred ca nu ajung aici Very Happy

    Cu respect MosMihai
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] Empty Re: [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 29, 2008 9:38 am

    Este pentru toata lumea Rollback deoarece unii si-au dat restart in timpu acela cand dadeai Rr la un char si iti dispareau anumite iteme/puncte
    Uitate si tu la Anunturi oficiale Wink
    Aks
    Aks
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 139
    Varsta : 32
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] 10010
    Data de inscriere : 16/07/2008

    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] Empty Re: [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    Mesaj Scris de Aks Mar Iul 29, 2008 11:43 am

    taximan trebuia sa verifici in log-uri...eu unu nui credeam ca leau disparut iteme, sa fi venit cu o dovada...da uite un ss in care am setu pe mine si nul mai am mia disparut, verificat in logs si verificati characterele sa nu fie pe alt char si d-abia atuncia il dadeam...fine, u sti ce faci! :-d
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] Empty Re: [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    Mesaj Scris de Goru Mar Iul 29, 2008 1:24 pm

    S-a dat rollback de pe data de 20 iulie. Munca voastra continua de pe aceea data. Nu inteleg ce rost are topicul. TAXIMAN stie mai bine ca oricine ce face. Wink

    Continut sponsorizat


    [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun] Empty Re: [problema]-[s-a sers acest topic dar il mai pun]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 7:45 am