TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    sa va spun

    emo_nely
    emo_nely
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 29
    Localizare : deva
    Data de inscriere : 04/07/2008

    sa va spun Empty sa va spun

    Mesaj Scris de emo_nely Vin Iul 04, 2008 6:41 pm

    am deschis inca un topic pentru ca celalat sa inchis...
    drops nu e vinovat nici in mailul trimis....(vreau si eu mailul acela sa il citesc) pentru ca eu cu drops suntem vecini de blocuri Smile eu cu drops avem niste suspecti...drops a implinit 13 ani acum cateva zile...si a spus ca el a plecat dupa comanda de tort , si restu au ramas acasa Smile mystery spusul englezul (nu este englez ... se da drept englez) A facut niste victime...apare pe multe ipuri ale utilizatorilor...acel mystery il cheama dany Smile si el a fost...este unul dintre cei mai buni prieteni ai lui drops...eu nu am fost datorita problemelor de acasa cu excursia in brazilia , si in curand ma voi duce in antalia...sa nu deviem de la subiect, as dori ca drops sa nu mai fie acuzat...mia explicat tot...si de aceea am intervenit Wink recunosc ca i-am dat contu la drops cand am fost la el acasa , sa se joace...stiam ca nu e voie...dar am fost si eu langa el cand utiliza adminul ;)deci rog debanarea contului dRops de pe forum Neutral daca se poate Smile
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : sa va spun 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    sa va spun Empty Re: sa va spun

    Mesaj Scris de Goru Vin Iul 04, 2008 6:45 pm

    Eu am fost clar. Nu imi mai abera mie aici pe forum. Adu` dovezi. Ti-am zis si in celalat topic sa numai deschizi topicuri pentru prostii si mai acuzi si fara dovezi.

    Closssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeed !

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 9:43 am