TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA !

    cubix
    cubix
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    Numarul mesajelor : 1238
    Localizare : Moldova Noua
    Respectarea regulilor : VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA ! 10010
    Data de inscriere : 27/05/2008

    VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA ! Empty VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA !

    Mesaj Scris de cubix Joi Iul 03, 2008 7:09 pm

    Stimate/i Admin/i sunt cubix va rog frumos incercati sa faceti ceva ieri seara drops un players care imi spunea k imi este prieten mi-a spus sa intru pe mess pentru a imi spune ceva , pe mess mi-a spus ca este admin si ca daca nu ii voi da parola de la acc meu voi suporta consecintele mi-e unul nu imi era frica caci era admin deoarece un admin nu ar face asa ceva dar totusi imi era caci paote imi va sterge contul cu taote k dvs. domnule taxi nu iati permite , eu timp de 1 saptamana tineam legatura cu el pe mesenger iar in acest timp imi spunea cum a spart accountul lui : raku , dorrynn , .....etc si aseara mi-a furat tot de pe cont ce aveam full schimbandu-mi parola si de le mesenger si de la acc deoarece erau aceleasi domnule taxi eu nu doresc acele iteme full inapoi dar macar acc sa il pot avea si as dori sa faceti ceva in legatura cu acest excroc "drops" care nu isi da seama k unora le place sa se chinuie pe acest joc si intr-e timp si sa se distreze , iar pentru el totul inseamna sa furi de pe acc playerilor untru-una el este fericit dar nu se gandeste la ceilalti , as dori sa puteti face ceva deoarece va continua va contiua si intr-un final multi se vor plange la dvs. va rog frumos domnule taxi sa faceti ceva sau cine mai mentine larga autoritate pe acest server de mu extraordinar va MULTUMESC MULT pentru timpul acordat o zi buna in continuare bye bye bye !
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA ! Empty Re: VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA !

    Mesaj Scris de Aspirit Joi Iul 03, 2008 7:21 pm

    Invata sa pui un titlu ca la regula, si mai vorbim Wink>
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA ! Empty Re: VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA !

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Iul 03, 2008 7:51 pm

    In orice alta situatie neprevazuta aici moderatorii au intotdeauna ultimul cuvant.
    Nu raspundem de itemele furate, respectiv conturile "sparte" , singura voastra responsabilitate fiind sa pastrati confidentialitatea contului dumnevoastra , respectiv parola , userul .
    Modificarile din regulament nu se aplica retroactiv. Suspendurile deja activate nu se modifica o data cu schimbarea regulamentului. Conturile deja blocate nu vor fi deblocate pentru ca o anumita infractiune este acum altfel pedepsita.
    Orice sanctiune de 60 de zile duce automat la blocarea contului pe care se afla caracterul.



    GM NU va intreaba date despre contul vostru , respectiv parole , date despre logare .
    GM NU va cere iteme .
    GM NU va cere favoruri .
    GM NU va da party.
    GM NU va da iteme.

    1. Invatza sa citesti
    2. Treci de cel putzin 2 ori prin regulamentul de baza al srv-ului
    3. Problema ta , nu avem cum sa te ajutam

    Continut sponsorizat


    VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA ! Empty Re: VA ROG FRUMOS TAXIMAN UITATIVA !

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 12:58 am