TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+6
StrongBK
mihai91
SpikeBoy
Aspirit
BlackDragon
Goru
10 participan?i

    Va fac pe plac TaxiMu

    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Goru Mar Iul 01, 2008 8:04 pm

    Bun a venit si vremea sa ma las din cauza unor playeri. Eu m-am rugat la administratie sa ia masuri si multumesc ca ati luat masuri. Cred ca nici advertisment nu au primit cei despre care vorbesc. Nevermind , asa a fost si data trecuta doar ca data trecuta a fost o problema , nu vreau sa mai discut. Am crezut ca daca ma intorc o sa fie altceva. Macar regula bunului simt de respect reciproc si pentru cei care se oftica ca cica favorizez sa se duca de unde au venit ca sunteti praf. Vad ca administratia este puternica acum: Berladen care la inceput nu credeam ca e pus decat de forma si acum mi-am dat seama ca stie sa administreze super bine si este si un prieten adevarat pe care te poti baza , Diabolik , AspiriT si bineinteles TAXIMAN. Eu renunt din cauza diverselor probleme care sunt cauzate din vina mea fara motiv de altfel si sunt injurat / huiduit de 2-3 persoane care au reusit sa ma faca sa renunt la tot ceea ce am muncit. Acele persoane care singura masura care s-a luat pentru injurii grave , comportament inadecvat pe forum / chat forum / chat site (era) / mu si chiar cs a fost ban pe chat , forum si mu pe 1 caracter care este doar 10 zile. Nimic mai mult din ceea ce trebuia. Am cerut sa fie sanctionati grav si nu era mare chesti un block account pe 30 zile sau ban ip 30 zile , nu mare chestie. Ceva sa se sature dar nu s-a facut. Acestia sunt: VartuAlex si satanBk. Multumiri lor. Stiu ca nu va pasa prea mult dar asta e. Multi ma urasc pentru avansare dar sa stiti ca nu m-am milogit la nimeni pentru avansare. Tot ce am vrut a fost acces pe forum sa fac ordine care puteam sa o fac si din stagiul de moderator. In fine , TAXIMAN a considerat ca merit avansarea si ii multumesc pentru increderea acordata. Am incercat multe lucruri sa va indrept pe "calea cea buna" v-am facut server de mu season 2 , exp mai mare , drop fain , spoturi calumea , nu ati jucat. Am deschis serverul de cs , cei drept lagul 40-50 si la straini 100 dar toate se schimbau vineri. Se pare ca asta a fost tot. Multumesc pentru aceste 2 luni de zile in care m-ati chinuit cu injuraturi si jigniri. TAXIMAN iti urez multa bafta cu serverele , sa ai grija de ele in continuare la inca 2 ani de activitate pe putin. I`m off.
    Sharck iti urez bafta si tie in avansare. MERITI ! Berladen stiu ce o sa zica " ca sunt usor de atins " sau ceva de genul dar mie mi s-a umplut paharul daca nu putem colabora sa ridicam serverul si stau in cale. Am plecat.
    AspiriT iti multumesc pentru ajutorul si intelegerea de care ai dat dovada. Mi-ai ridicat moralul.
    avatar
    BlackDragon
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1377
    Varsta : 32
    Localizare : Hunedoara
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de BlackDragon Mar Iul 01, 2008 8:05 pm

    Ok frate, bafta sper sa ne revedem(de fapt ne vede mda sti u unde Wink )
    P.S:VartuAlex,satanBk sunt capu rautatiilor de cand i cunosc pana acu mereu fac probleme,injura,fac pk apoi se dau mari cand ei mor ca cica noi suntem N'oobi si tot asa...
    Aspirit
    Aspirit
    Lord of the SpiriTs
    Lord of the SpiriTs


    masculin
    Numarul mesajelor : 640
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 11/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Aspirit Mar Iul 01, 2008 8:08 pm

    Thx bro'. Imi pare rau ca pleci. Oricum, asta e o promisiune, un juramant. Tuturor celor vizati, daca eu ii prind calcand pe bec, s-au pus cu mine. Adica, o sa dau ban in media regulamentului, dar nu o sa va placa. Imi pare rau ca pleci pentru niste .. copilasi .. dar .. asta este, faci cum crezi de cuviinta, mie imi pare rau.
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Guest Mar Iul 01, 2008 8:08 pm

    Bye bye BE MY FRIEND;)
    avatar
    BlackDragon
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1377
    Varsta : 32
    Localizare : Hunedoara
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de BlackDragon Mar Iul 01, 2008 8:10 pm

    Deacord cu AspiriT, pe care il cunosc de mult timp si e un pr adevarat...dar multi 'oameni' sunt cum sa zic...ehh sunt si ei pe aci ca sa se afle in treba si sa se deie mari.
    Oricum goru bafta oriunde ai merge :( .
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Goru Mar Iul 01, 2008 8:10 pm

    Hiei BlackDragon a scris:Ok frate, bafta sper sa ne revedem(de fapt ne vede mda sti u unde Wink )
    P.S:VartuAlex,satanBk sunt capu rautatiilor de cand i cunosc pana acu mereu fac probleme,injura,fac pk apoi se dau mari cand ei mor ca cica noi suntem N'oobi si tot asa...

    Smile Da sa speram. Acolo am planuri mari. Acolo nu ma injura nimeni si na.

    Aveti ID meu cei care mai vreti sa vorbim. Bye all. My last post on forum. Smile
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Guest Mar Iul 01, 2008 8:11 pm

    Stiu unde te duci

    I'm find you:X
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 01, 2008 8:18 pm

    Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

    ....sa mor daca nu ma simt ca la gradinitza Laughing , sunt prea obosit pt asemenea probleme , valabil si pt domnu care are probleme cu comportamentul meu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

    pfffff Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de SpikeBoy Mar Iul 01, 2008 9:09 pm

    pfff deci am ramas shocat affraid affraid affraid :( :( :(
    mihai91
    mihai91
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 126
    Varsta : 32
    Data de inscriere : 27/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de mihai91 Mar Iul 01, 2008 9:31 pm

    nu vreau sa zic mai mult de atat " Regulamentul si-a aratat limitele "
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de StrongBK Mar Iul 01, 2008 10:04 pm

    Asta este!! mie mi se pare ca a renuntat dintr-o data, fara motive intemeiate,pentru o asemenea decizie,dar na este alegerea lui....bye
    Nanu
    Nanu
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 29
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 5010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Nanu Mier Iul 02, 2008 3:33 pm

    Bye Goru...Bft omule unde ai merge...tine mereu capul sus cum ai facut si in taxi...mai vb pe mess omule...zBye ... :(
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Sharck Mier Iul 02, 2008 3:57 pm

    pacat ... dak te iei dupa gurile rele, si de mine s-o legat vartualex dar nu l-am bagat in seama ...
    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de InnoxiouS Joi Iul 03, 2008 11:45 am

    imi pare rau ca pleci goru dar dupa mine nu ar trebuii sa pleci din niste probleme minore cauzate de 2 playeri ca si de mine e leaga foarte multi playeri si nui bag in seama oricum bft pe orice sv de mu in care teai duce
    BYE FRATE sper sa ne mai intalnim
    Nanu
    Nanu
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 29
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 5010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Nanu Joi Iul 03, 2008 4:08 pm

    dap Gorule Shark are dreptate nu trb sa te iei dupa gurile rele...trb sa tii tot timpul fruntea sus ...
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Goru Joi Iul 03, 2008 10:30 pm

    Nanu a scris:dap Gorule Shark are dreptate nu trb sa te iei dupa gurile rele...trb sa tii tot timpul fruntea sus ...

    Hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing "Tacerea e de aur" Uite ca de 2 luni de zile tot am incercat sa tac si sa inghit dar cat crezi ca mai rezist ? Laughing Si asa intram si eram cel mai activ de pe forum. Acum intru o data pe zi daca e ca tin serverul de Counter-Strike ca am facut o promisiune si maine sau poimaine trebuie sa deschid si Season 2 dar hopa ceva nu e bine. O sa fie Season 3 Episode 2. Laughing Laughing Cand eram administrator am avut grija sa ii pedepsesc pe VartuAlex si pe satan pentru ca si pe forum injurau. Nimic mai mult , nu s-au luat masuri , nu o sa se ia , ce imi mai bat capul ? :(
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : Va fac pe plac TaxiMu 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de TAXIMAN Vin Iul 04, 2008 6:48 am

    Gorule daca tu crezi ca doar pentru atata lucru se face asa este problema ta.Aveai acces la ban deci puteai sa le dai banuri peste banuri fara nici o problema.Ban ip nu pot sa le dau pt ca au ip dinamic deci nu vad rostul.Era asa de greu sa le dai ban pentru cate zile vrei tu?
    In fine este alegerea ta .Eu iti urez succes mai departe!

    Continut sponsorizat


    Va fac pe plac TaxiMu Empty Re: Va fac pe plac TaxiMu

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Sept 23, 2024 7:20 am