TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    EqulibrE-ban

    EqulibrE
    EqulibrE
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 169
    Data de inscriere : 12/06/2008

    EqulibrE-ban Empty EqulibrE-ban

    Mesaj Scris de EqulibrE Sam Iun 28, 2008 9:42 pm

    Am luat ban pt ca iam zis la 1 dai in mn pana face maicata 60 de ani ca tot nu mor X(X(X si am laut 10 zile???cum vine asta multi pe care iam postat eu si imi zicea f... sau m. si alte prescurtari deastea au luat cate 3 zile.....Cer sa se miscoreze perioada!! :( uitat si printu http://img440.imageshack.us/my.php?image=screen062815150000yj0.jpg spuneti si voi acum:| of of
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    EqulibrE-ban Empty Re: EqulibrE-ban

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 28, 2008 10:00 pm

    din cite vad eu mai este un cuvint jignitor in acel print
    EqulibrE
    EqulibrE
    Membru Senior
    Membru Senior


    Numarul mesajelor : 169
    Data de inscriere : 12/06/2008

    EqulibrE-ban Empty Re: EqulibrE-ban

    Mesaj Scris de EqulibrE Sam Iun 28, 2008 10:03 pm

    care???sclav?chiar daca e pentru asta 10 zile???doamneee alti au injurat de mama de familie si au laut 3 zile faceti ceva...
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    EqulibrE-ban Empty Re: EqulibrE-ban

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 28, 2008 10:17 pm

    Laughing Laughing

    pai si ce nu intzeleg eu este ca...: ce treaba ai tu cu ceilaltzi?. poate ceilaltzi au avut noroc si au scapat mai usor.

    daca tu miine omori pe unu pe strada si ajungi la judecator si linga tine mai este un inculpat care a omorit si el o persoana si judecatorul ii da aluia 10 ani si tzie 20.. ; ai impresia ca potzi sa ii zici judecatorului dc ia dat aluia o pedeapsa pe jumatate in comparatzie cu pedeapsa ta?.. Laughing

    data viitoare incearca sa te feresti pt ca "altzii dc au primit mai putzin ca mine" nu este un motiv ca sa itzi micsorez banul , ti`ai facuto cu mina ta si este problema ta ca nu ai avut acea bafta ca acei "altzii"

    sunt 2 cuvinte care deranjeaza , sau hai sa zicem 1 ca al 2-lea nu mi se pare cine stie ce deranjator , dar nu asta conteaza , conteaza atitudinea provocatoare si cind printul a fost verificat de admin s`au tzinut cont de 2 lucruri : 1- atitudine provocatoare , impertinenta , 2- doua cuvinte care deranjeaza ochiul

    a si daca ceilaltzi luau ban pe 30 de zile nu`mi zi ca u acuma veneai pe forum si postai ca dc ai luat numa 10 zile si ca meritai 30 ca ceilaltzi , hai lasate de prostii si respecta regulamentul.

    Continut sponsorizat


    EqulibrE-ban Empty Re: EqulibrE-ban

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 8:39 am