TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc

    creature
    creature
    Banned
    Banned


    Numarul mesajelor : 53
    Data de inscriere : 18/06/2008

    Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc Empty Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc

    Mesaj Scris de creature Mar Iun 24, 2008 3:50 pm

    Sunt programe care iti da voie sa umbli pe pc altuia,ar putea lasa pe Goru sa deschida srv cand cade cu ajutorul programului sa nu se mai astepte pana seara sa fie deschis:),cred ca Goru e om de baza si e printre cei mai buni admini de pe srv:)
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc Empty Re: Sa lase taxi pe cineva sa ii umble in pc

    Mesaj Scris de Goru Mar Iun 24, 2008 4:04 pm

    Imi pare rau dar TAXIMAN nu are incredere in acele programe sau in cel care ii intra in PC. Cat despre acele programe cele mai bune sunt VNC si Team Viewer dar fac un pic lag pe servere cand sunt activate si de asemenea se misca si PC celui pe care intri destul de greu. De asemenea apreciez increderea playerilor si a adminilor in mine. Imi pare rau dar stiu ce o sa zica TAXIMAN despre aceasta propunere. De data asta serverul a picat din cauza energiei electrice (curent). Si mie mi-a picat curentul astazi de doua ori dar eu nu am loc de munca deci pot deschide lejer serverul. TAXIMAN a spus in alta propunere asa:

    TAXIMAN a scris:Mai sant inca 10 astfel de genuri de programe insa eu nu folosesc asa ceva pentru securitatea serverului.Inchipuieti cum ar fi sa afle cineva acea parola:)) Si mai ales sa fie si o persoana rau intentionata Smile)
    Asa ceva sincer NU MA INTERESEAZA!

    Asa ca nu o sa rezolvam nimic cu astfel de programe. Multumesc inca o data pentru incredere. Topic Closed !

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 7:36 am