TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de InnoxiouS Dum Iun 22, 2008 11:58 am

    Edit:Sa inchida cineva topicul acesta


    Ultima editare efectuata de catre avoktu in Dum Iun 22, 2008 2:30 pm, editata de 1 ori
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty Re: [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 22, 2008 11:59 am

    De ce a fost necesar sa il provoci ? Laughing
    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty Re: [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de InnoxiouS Dum Iun 22, 2008 12:04 pm

    nu lam provocat decat iam luat apararea lui Scr3w ca este cel mai bun prieten al meu si si el ma ajutat de multe ori dar sami dea ban moka si mia dat si permanent cred aa si app si lui Scr3w ia dat ban moka
    Emanuel79
    Emanuel79
    Player TaxiMu
    Player TaxiMu


    Numarul mesajelor : 37
    Respectarea regulilor : [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] 2510
    Data de inscriere : 22/06/2008

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty Re: [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de Emanuel79 Dum Iun 22, 2008 12:12 pm

    banul se da cu un motiv nu ca ,,i se scoala unui admin'' daca nu e instare sa fie admin ... :-h aici se vede deficitul de IQ cand isi masoara puterile cu un player
    (forumul e ca sa-mi spun parerea)

    Astept sa vad ce decizie ia Taxi cu nerabdare
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty Re: [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de Sharck Dum Iun 22, 2008 4:08 pm

    Emanuel79 a scris:banul se da cu un motiv nu ca ,,i se scoala unui admin'' daca nu e instare sa fie admin ... :-h aici se vede deficitul de IQ cand isi masoara puterile cu un player
    (forumul e ca sa-mi spun parerea)

    Astept sa vad ce decizie ia Taxi cu nerabdare


    stii ce insemana warn pt post neimplicat? dak nu ai sa aflii

    Continut sponsorizat


    [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX] Empty Re: [Radu] - [ban moka lui screw di upaia mie GhostX]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:36 pm