TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    Mare Atentie pentru jucatorii de World Of Warcraft !!!

    ReebocK
    ReebocK
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 712
    Varsta : 31
    Data de inscriere : 29/03/2008

    Mare Atentie pentru jucatorii de World Of Warcraft !!! Empty Mare Atentie pentru jucatorii de World Of Warcraft !!!

    Mesaj Scris de ReebocK Sam Iun 21, 2008 9:32 pm

    Mare atentie am descoperit eu cu mai multi prieteni o mare chestie la World of Warcraft ! uitati aici https://www.youtube.com/watch?v=P-Bzyq-Xag8 toti cei care joaka vor intelege cei care nu joaka sa nu posteze aici prostii !!! de cei care sunt nedumerit si posteaza pentru mesaje am sa ii intreb cateva chestii din videoclip ! Eu cred ca ceva din chestia aia e ceva hipnoza ! omu are un subconstient,care e independent de tine,are un limbaj al lui,si subconstientu de influenteaza,daca intelegeti si probabil astia de la blizz incearca sa se joace su subconstientul nostru!
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Mare Atentie pentru jucatorii de World Of Warcraft !!! Empty Re: Mare Atentie pentru jucatorii de World Of Warcraft !!!

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Iun 22, 2008 7:56 pm

    Laughing Laughing Laughing Laughing

    trb sa fi nebun sa crezi ca o amarita de voce de pe fundalul unei melodii , sau unui joc itzi poate spala , influentza sau hipnotiza creierul.. , parca am fi la biserica Smile))

    nuj cit de adevarata e trb aia dar in nici un caz nu cred ca reuseste sa spele creierul cuiva Laughing si jocul are un succes atit de mare pt ca este complex si se diferentziaza prin multe fatza de celalalte jocuri si crede`ma ca pt europeni 20 de $ care ii dau ei pe luna pt un joc e ca si cum s`ar duce la magazin si ar cumpara o lunga de alune, in nici un caz nu stringe blizzard atitzia bani cu ajutorul lui npc transparent Laughing

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 9:50 am