TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


5 participan?i

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 11:04 am

    https://2img.net/r/ihimizer/img263/7784/65274145jp5.jpg
    Mie ca i-am zis asa mi-a dat ban imediat ,ban pe chat,da lu ala care mi-a zis mie asa nu i-a dat nimik mi-a zis plangere nefondata goru e mai negru decat mine sau dc nu poate fi tratat la fel ca mine cu aceleasi vb?
    inuyasha
    inuyasha
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 34
    Localizare : Demon World
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de inuyasha Mar Iun 17, 2008 11:32 am

    zero te rog verifica regulamentu forumului..ps:insultele sau ori ce comportament fata de un admin nu sunt permise daca adminu respectiv considera ca l-ai jignit are drept sa ati dea ban
    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty pai si pe mine m-a jignit unu la fel

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 11:42 am

    si a zis goru ca e plangere nefondata,la mine dc l-as jigni dak eu nu-s jignit cu asta.care e diferentza dintre mine si goru?el nu e tot jukator al servarului?eu cred ca am aceleasi drepturi ca si admini:P
    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty eu m-am simtit jignit cand mi s-a zis asa

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 11:47 am

    si cand am vzt ca nu o luat nici o masura impotriva lu ala am folosit aceleasi cuvinte sa vad dak el se simte jignit.
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de Goru Mar Iun 17, 2008 11:53 am

    Vai ce sa ma mai fac eu. Pai iti dau un ban ca mi-ai zis chestia aia "Gorule ia-te de urechi si dati 2 palme" dupa iti dau UnBan , iar zici , iar ban , iar unban pana la urma iti da ban VOID. Ce e asta ? Ne tragem de sireturi cu glume proaste ? In printul ala nu vad mare provocare si nu a zis chestia aia cu "Ia-te de urechi si dati doua palme" sau mare provocare la adresa ta. Uita-te si la BruceLee ca da banuri fara print si dupa comenta la mine ca sunt incorect. Hai scutiti-ma si tu si altii.
    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty ce ar fi sa fak si eu

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 12:31 pm

    cand vb un admin hai admine injurama,admine hai nu ma injuri de mama si dupa asta zik ia si da-ti 2.exact asta e faza .dak vrei sa fii tratat cu respect trateaza si u pe alti cu respect nu iti bate jok mine ca am destui ani sa vad diferentza si e aceiasi situatie.u esty admin si esty mare si tare si eu is doar un jukator si is tratat in toate felurile dak rsp si eu la fel primesc ban da alti nu primesc ban.probabil intelegeai faza aia cu da-ti 2 dak aveai si u ativa ani in plus da inka esty un copchil gorule.cam atat am avut de spus.
    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty eu ca u am fost gorule

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 12:33 pm

    fraer da u ca mine nu o sa fii sa tii minte asta.nu am sa ma las niciodata mai prejos decat merit ce is si ce merit poate cand o sa mai cresty o sa-ti dai si u seama.si hai pa
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de Goru Mar Iun 17, 2008 12:43 pm

    zero a scris:cand vb un admin hai admine injurama,admine hai nu ma injuri de mama si dupa asta zik ia si da-ti 2.exact asta e faza .dak vrei sa fii tratat cu respect trateaza si u pe alti cu respect nu iti bate jok mine ca am destui ani sa vad diferentza si e aceiasi situatie.u esty admin si esty mare si tare si eu is doar un jukator si is tratat in toate felurile dak rsp si eu la fel primesc ban da alti nu primesc ban.probabil intelegeai faza aia cu da-ti 2 dak aveai si u ativa ani in plus da inka esty un copchil gorule.cam atat am avut de spus.

    Hmm , eu poate sunt copil dar o sa ajung ceva in viata. Atat ma enervati cu copii vostrii. Iti aduc unul aici de 12 ani si iti arat ca va face pe toti la chestii de PC si na ca e copil. Toti suntem egali nu trebuie sa ma faci pe mine copil si uita-te la tine. Invata sa scrii corect , nu cu prostii deastea "copchil" ; "inka" si vezi ca "injurama" se scrie "injura-ma". Chiar trebuie sa fac Limba Romana cu tine acum ? Sa stii ca am un frate de 14 ani si crede-ma ca e mai cult decat tine si are numai 10 omul la toate si uite ca nu e chiar copil cum ziceti voi de unul de 14 ani. Asa ca lasa-ma tu cu morala ca nu esti in masura sa te iei de mine. Si inca ceva , zici de mine ca sunt mare si tare si ca cica imi bat joc de tine. Nu imi bat joc de nimeni dar daca s-ar da ban si pentru ce ai postat tu acolo TaxiMu ar ajunge sa dea banuri si pentru ca ai mancat o litera la un cuvant si ce sa zic. Daca aia e provocare sau jignire ce ti-a zis el in printul acela eu ma impusc. Te-a intrebat daca numai zici nimic de mama , nu te-a provocat. Nici nu stii ce inseamna sa fii provocat. Provocat de exemplu poti fi cand esti injurat grav in arena pe spot ca nu ai dat party si poti face PK pe el ca se considera provocat. De asemenea eu nu stiu ce imi poti tu mie pica. Ca sa stii nu sunt aici pe post de pagina de ban sa dau banuri daca cumva un player a stat prea mult online sau tampenii deastea. Eu vad ca nu intelegeti. VartuAlex cica favorizez playerii cand fac o reevaluare la un ban ceva sa vad calumea gravitatea situatie si daca am gresit sa dau unban. Mare chestie. Te rog sa incetezi cu chestiile astea ca nu imi plac deloc. Si pentru ultima data: Toti suntem egali ! Am repetat asta inainte sa iau pauza de am turbat si tot nu ascultati. Crezi ca daca nu ai voie sa faci PK pe admin este un avantaj ? Nu , adminul a fost dat pentru a avea grija de server si pentru a distra si atrage lumea cu eventuri si alte deastea. Chiar crezi ca ma chinuiam atat pentru nimic ? Ma rog , ultima oara cand mai zic ca te rog sa termini cu aberatiile de genul cum ca eu sunt copil. Am 16 ani dar nu sunt copil. Multi mi-au zis ca la mine nu se vad cei 16 ani. Multumesc pentru intelegere.

    P.S.: Warn pentru Double Post.

    zero a scris:fraer da u ca mine nu o sa fii sa tii minte asta.nu am sa ma las niciodata mai prejos decat merit ce is si ce merit poate cand o sa mai cresty o sa-ti dai si u seama.si hai pa

    Hai lasa-te de chestii deastea. Ai dreptate niciodata nu poti sa fiu ca tine. La nivelul tau. Poti sa ai si 30 de ani dupa comportament tu esti copil. Si pe cine ai facut "fraier" ?
    zero
    zero
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 20
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 2510
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty pe mata

    Mesaj Scris de zero Mar Iun 17, 2008 1:23 pm

    nu stii sa citesty pe tine te-am fakut.da-mi ban putin imi pasa ca oricum pe forum ce postez ca exista deal de u ma face "fraeru guildului " nu o fakut nik un cuvant frumos vine si isi bate jok de mine hai ma injuri,de mama,ia si da-ti 2 nu sunt vb frumoase la u dak nu te baga omu in Ce are fata intre picioare mati e totu in regula.cultu puli meli esty .ce nu as da sa vb cu tn fatza in fatza sa te vad cat de cult esty .Orice prost stie sa faka un servar de mu in ziua de azi,dak te dai asa destept ca ai fakut mare branza,sa stii ca stiu si eu in pc destule pot floda un srv fara prea mari greutati da nu imi bat jok de munka oamenilor cum fak alti.Credeam ca esty un admin serios da nu poti face diferentza probabil ce e o jignire.Atunci dak vrei sa stii am vrut sa-i rsp lu ala ,da am zis las ca sunt admini si vor avea grija de el.Inchide te rog topicu asta ca nu are rost sa ne certam ca prosti degeaba ca ce suntem aia vom ramane;)Bft
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mar Iun 17, 2008 8:36 pm

    Goru am o mare rugaminte la tine:
    DAI BAN ACESTUI OM ASA DIN PARTEA MEA. UN BAN PE FORUM DE 60 DE ZILE MINIM .DACA AR AVEA O VARSTA AR STI CE INSEAMNA CAND CINEVA ZICE GATA SI POATE AR STI SA SE OPREASCA DAR EU VAD CA EL DE FAPT ESTE INVATAT SA SCRIE POVESTI PE FORUM.
    Zero ai ban de la mine pt minim 60 de zile( Daca nu iti convine mergi si fa plangere pe alte forumuri pentru ca aici nu mai ai acces)
    Toate cele bune dar chiar voi nu stiti sa vb cu oamenii!
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de Goru Mar Iun 17, 2008 10:48 pm

    TAXIMAN a scris:Goru am o mare rugaminte la tine:
    DAI BAN ACESTUI OM ASA DIN PARTEA MEA. UN BAN PE FORUM DE 60 DE ZILE MINIM .DACA AR AVEA O VARSTA AR STI CE INSEAMNA CAND CINEVA ZICE GATA SI POATE AR STI SA SE OPREASCA DAR EU VAD CA EL DE FAPT ESTE INVATAT SA SCRIE POVESTI PE FORUM.
    Zero ai ban de la mine pt minim 60 de zile( Daca nu iti convine mergi si fa plangere pe alte forumuri pentru ca aici nu mai ai acces)
    Toate cele bune dar chiar voi nu stiti sa vb cu oamenii!

    Pe deasupra mai e si analfabet. scratch scratch I-am dat ban 20 zile azi dimineata. O sa ii dau cand ies astea.
    InnoxiouS
    InnoxiouS
    Asistent MU
    Asistent MU


    masculin
    Numarul mesajelor : 823
    Varsta : 27
    Localizare : EveryWhere
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 7510
    Data de inscriere : 13/05/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de InnoxiouS Dum Iun 22, 2008 11:35 pm

    iertatima ca intervin si va rog numi dati warn si stiu ca nu o sa ma credeti fara un print dar acest Zero pe acel chat dupa ce ia zis jignirea aceea lui goru ma jignit si pe mn tot la fel Zero nu te mai lua tu de Goru ca tu nu ai inteligenta lui el poate tine 3 server mu cs si wow de exemplu tu nu poti tine nici 1 si nul mai jigni tu pe goru cu mistorui deastea "copchil" sau chestii deastea aa si app invata si tuu sa scrii si nu mai scrie "dak" "copchil" "team" in primul rand se scrie te-am nu "team" asa ca te rog nu mai continua duscutii de exemplu tu iol jignesti poe 1 admin sau player nu conteaza si el iti zice sa stai in banca ta sa nu te bagi si tu continui cu nu ma duc il sun pe taxi etc... Ms anticipat
    Edit:va rog sa ma scuzati daca am facut unele gresili cand am scris dar mam grabit sa scriu:d
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de Goru Lun Iun 23, 2008 9:58 am

    Bine gata , Locked ca o dati in spam.

    Continut sponsorizat


    [Goru][nu are acelasi regulament pt toti] Empty Re: [Goru][nu are acelasi regulament pt toti]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:07 pm