TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    PROBLEMA GRAVA !!!

    flavi
    flavi
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 23
    Data de inscriere : 11/05/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de flavi Dum Iun 15, 2008 5:52 pm

    hello!!...azi o intrat unu sa ii dau accept cu numele TAXIMAN TAXIMAN si cu ID irimia_ione_90...mi„a zis k are ID de fata k sa nu se afle ID lui.. affraid cum draq nush affraid ...asa a zis k face o verificare si l„am intrb dk pot sa il ajut cu ceva...el o zis k nu pera da totusi sa ii dau ACC si Pass ca nu ma are in lista aia(care draq d lista nush)si i„am dat„o si a zis k iese putin...si akm sa aflu de la ASPIRIT k nu era TAXIMAN...ce e cel mai al draq k am o prob la PC si k nu pot schimba parola...am tot full p BK si va rog sa faceti cva k dk nu ma fura de ma indoaie...
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : PROBLEMA GRAVA !!! 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 15, 2008 6:23 pm

    flavi a scris:hello!!...azi o intrat unu sa ii dau accept cu numele TAXIMAN TAXIMAN si cu ID irimia_ione_90...mi„a zis k are ID de fata k sa nu se afle ID lui.. affraid cum draq nush affraid ...asa a zis k face o verificare si l„am intrb dk pot sa il ajut cu ceva...el o zis k nu pera da totusi sa ii dau ACC si Pass ca nu ma are in lista aia(care draq d lista nush)si i„am dat„o si a zis k iese putin...si akm sa aflu de la ASPIRIT k nu era TAXIMAN...ce e cel mai al draq k am o prob la PC si k nu pot schimba parola...am tot full p BK si va rog sa faceti cva k dk nu ma fura de ma indoaie...

    Felicitari ! Ai castigat premiul Nobel ! Scrie clar in regulament ca esti direct raspunzator. Daca ai incredere in mine da add la ID de pe PM si iti schimb eu. Dupa schimbi tu sau TAXIMAN in ce doresti.
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : PROBLEMA GRAVA !!! 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Dum Iun 15, 2008 6:33 pm

    Goru tu nu vei schimba nimic.Nimeni nu va mai schimba de acum inainte pierderile celor care sant atat de neatenti.
    Singurul id de mes pe care sant eu este taximu2006 dar asta oricum este o prostie pentru ca scrie foarte clar cam peste tot ca nici un membru TaxiMu nu va va cere parola.
    Deci............. Cine este vinovat aici?
    Raspuns: Eu pentru ca nu stiu sa citesc regulamentul TaxiMu!Smile))
    NIMENI IN VECI SI IN PURURI NU ARE NEVOIE DE PAROLA VOASTRA.Chiar daca as fi eu parola o gasesc dupa numele caracterului asa ca nu am nevoie de ea.
    Neatentia costa !CITITI REGULAMENTUL INAINTE DE A VA FACE UN CONT!
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : PROBLEMA GRAVA !!! 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 15, 2008 6:34 pm

    TAXIMAN a scris:Goru tu nu vei schimba nimic.Nimeni nu va mai schimba de acum inainte pierderile celor care sant atat de neatenti.
    Singurul id de mes pe care sant eu este taximu2006 dar asta oricum este o prostie pentru ca scrie foarte clar cam peste tot ca nici un membru TaxiMu nu va va cere parola.
    Deci............. Cine este vinovat aici?
    Raspuns: Eu pentru ca nu stiu sa citesc regulamentul TaxiMu!Smile))
    NIMENI IN VECI SI IN PURURI NU ARE NEVOIE DE PAROLA VOASTRA.Chiar daca as fi eu parola o gasesc dupa numele caracterului asa ca nu am nevoie de ea.
    Neatentia costa !CITITI REGULAMENTUL INAINTE DE A VA FACE UN CONT!

    Bine Taxi , eu doar vroiam sa il ajut. Crying or Very sad
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : PROBLEMA GRAVA !!! 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de TAXIMAN Dum Iun 15, 2008 6:38 pm

    Nu ajuti cu nimic pt ca eu am o foarte mare impresie ca de fapt acel irimia....etc este acelasi cu flavi.....
    Cum am spous nu judec pe nimeni ci deocamdata este dor o parere dar aceste lucruri in foarte scurt timp vor fi aflate si irimia cum ti-am scris si pe mess vei avea mari probleme pt ca in max 1 sapt TaxiMu va fi pers Juridica asa ca ..........................................
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de Sharck Dum Iun 15, 2008 9:04 pm

    flavi a scris:hello!!...azi o intrat unu sa ii dau accept cu numele TAXIMAN TAXIMAN si cu ID irimia_ione_90...mi„a zis k are ID de fata k sa nu se afle ID lui.. affraid cum draq nush affraid ...asa a zis k face o verificare si l„am intrb dk pot sa il ajut cu ceva...el o zis k nu pera da totusi sa ii dau ACC si Pass ca nu ma are in lista aia(care draq d lista nush)si i„am dat„o si a zis k iese putin...si akm sa aflu de la ASPIRIT k nu era TAXIMAN...ce e cel mai al draq k am o prob la PC si k nu pot schimba parola...am tot full p BK si va rog sa faceti cva k dk nu ma fura de ma indoaie...


    nici tu n-ai citit regulamentul?? taximan nu iti va cere niciodata parola, doar acc poate. deci cum se zise pe romaneste ai luat tzeapa.cand o sa va treziti??
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 16, 2008 12:22 am

    pff noua generatzie de copchii e dezastru.. vai de curu lor...

    closed

    Continut sponsorizat


    PROBLEMA GRAVA !!! Empty Re: PROBLEMA GRAVA !!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 9:41 pm