TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


4 participan?i

    taxi

    francezull
    francezull
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 34
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : taxi 7510
    Data de inscriere : 21/05/2008

    taxi Empty taxi

    Mesaj Scris de francezull Dum Iun 15, 2008 5:30 pm

    nu imi dai setu,ring,aripile full inapoi de pe seson2 ca am auzit ca dai seturile full inapoi cum fac sa le primesc??? ca nu ii frumos ca alti sa primeasca inapoi si alti nu pls
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : taxi 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 15, 2008 5:33 pm

    francezull a scris:nu imi dai setu,ring,aripile full inapoi de pe seson2 ca am auzit ca dai seturile full inapoi cum fac sa le primesc??? ca nu ii frumos ca alti sa primeasca inapoi si alti nu pls

    O sa le primesti cand are omul timp sa ti le dea inapoi. Pana atunci te rog sa astepti.
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de Guest Dum Iun 15, 2008 6:21 pm

    Da le'ai cumparat de l taxi sau leai castigat sau primit?numa daca leai cumparat de l TAXIMAN,Diabolik,BerlAdeN,Shark numa atunci le primesti
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : taxi 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de TAXIMAN Dum Iun 15, 2008 6:26 pm

    Daca sant luate de la mine te rog sms cu numele car si itemele care le vrei.Daca corespunde cu lista care o am fara proibleme le primesti inapoi.Daca nu corespunde am sa iti cer detalii suplimentare cum ar fi nr de chitanta!
    Cum bine stiti toti cei care ati luat iteme de la staful TaxiMu le primiti inapoi daca intre timp nbu ati incalcat nici o regula asa ca va rog nu mai faceti comentarii de genul ca nu e frumos......
    francezull
    francezull
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 34
    Localizare : Deva
    Respectarea regulilor : taxi 7510
    Data de inscriere : 21/05/2008

    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de francezull Dum Iun 15, 2008 7:41 pm

    poi taxi daca mam batut cu unu si o zis ca daca il bat imi da setu si tot full am castigat si mi lo dat cu betivanuMG mam batut iar numele actual al eroului ii mafiaBK
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de Guest Dum Iun 15, 2008 7:51 pm

    Deci.......daca ala iti zice ca iti da averi iti da palate te imbraca in nike u il crezi? si eu din cate stiu nu sunt acceptate bataliile pe seturi full
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de Sharck Dum Iun 15, 2008 8:59 pm

    francezull a scris:poi taxi daca mam batut cu unu si o zis ca daca il bat imi da setu si tot full am castigat si mi lo dat cu betivanuMG mam batut iar numele actual al eroului ii mafiaBK

    mda ... stii sa citesti regulamentul? ai vazut ce scrie acolo? doar itemele luate de la TAXIMAN, Diabolik, Berladen sau Sharck le primesti innapoi dupa rrdb. itemele luate de la altcineva sua castigate la event nu le vei primi. citeste regulamentul si apoi postezi altfel ai warn pt necitirea regulamenului

    Continut sponsorizat


    taxi Empty Re: taxi

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 5:34 am